https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S. Polski Zachodniej Runda VIII
-
Nekla
, 25 lipca 2010
Waldemar Iracki
Wiktor Firlik
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #22 Rafał Miśtak
4 - #767 Dawid Słaby
5 - #404 Michał Szymański
6 - #338 Wiktor Chudziński
7 - #73 Kacper Serówka
8 - #39 Tomasz Werner
9 - #15 Jakub Nowicki
10 - #61 Krzysztof Maślak
11 - #266 Przemysław Włodarczyk
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #20 Patryk Tokarski
14 - #93 Grzegorz Pokora
15 - #12 Dominik Leimann
16 - #69 Mateusz Dobicki
17 - #4 Jakub Koziołek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #22 Rafał Miśtak
4 - #767 Dawid Słaby
5 - #404 Michał Szymański
6 - #338 Wiktor Chudziński
7 - #73 Kacper Serówka
8 - #39 Tomasz Werner
9 - #15 Jakub Nowicki
11 - #266 Przemysław Włodarczyk
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #20 Patryk Tokarski
14 - #93 Grzegorz Pokora
15 - #12 Dominik Leimann
16 - #69 Mateusz Dobicki
17 - #4 Jakub Koziołek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Kowalczyk
19.037
12:51:20.338
1
1:46.976
57.2
2:06.013
12:53:07.314
+17.040
1:29.936
2
1:41.831
60.1
3:47.844
12:54:49.145
+12.522
1:29.309
3
1:46.271
57.6
5:34.115
12:56:35.416
+16.737
1:29.534
4
1:46.147
57.7
7:20.262
12:58:21.563
+13.451
1:32.696
5
1:44.535
58.5
9:04.797
13:00:06.098
+12.741
1:31.794
6
1:45.675
57.9
10:50.472
13:01:51.773
+14.172
1:31.503
7
1:48.138
56.6
12:38.610
13:03:39.911
+16.949
1:31.189
8
1:51.452
54.9
14:30.062
13:05:31.363
+19.282
1:32.170
9
1:50.221
55.5
16:20.283
13:07:21.584
+16.289
1:33.932