https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja A+B - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego Runda II
-
Stryków
, 3 kwietnia 2011
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Witczak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Maciej Strugiński
2 - #666 Filip Łubisz
3 - #777 Rafał Kostecki
4 - #752 Mikołaj Kołodziejak
5 - #145 Tomasz Gabara
6 - #57 Roman Kapela
7 - #118 Krzysztof Teodoru
8 - #80 Marcin Laśkiewicz
9 - #65 Andrzej Wójcikiewicz
10 - #39 Mateusz Owczarek
11 - #86 Piotr Kwiasowski
12 - #90 Dariusz Strzelecki
13 - #83 Kacper Rejmer
14 - #45 Bartłomiej Pawłowski
15 - #117 Przemysław Pawłowski
16 - #101 Dariusz Kołodziejak
17 - #97 Dawid Karalus
18 - #23 Emil Ikert
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Maciej Strugiński
2 - #666 Filip Łubisz
3 - #777 Rafał Kostecki
4 - #752 Mikołaj Kołodziejak
5 - #145 Tomasz Gabara
6 - #57 Roman Kapela
7 - #118 Krzysztof Teodoru
8 - #80 Marcin Laśkiewicz
9 - #65 Andrzej Wójcikiewicz
11 - #86 Piotr Kwiasowski
12 - #90 Dariusz Strzelecki
13 - #83 Kacper Rejmer
14 - #45 Bartłomiej Pawłowski
15 - #117 Przemysław Pawłowski
16 - #101 Dariusz Kołodziejak
17 - #97 Dawid Karalus
18 - #23 Emil Ikert
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Strugiński
1
1:51.131
15:16:52.794
2
6:46.732
35.4
8:37.863
15:23:39.526
+46.514
6:00.218
3
6:38.883
36.1
15:16.746
15:30:18.409
+37.700
6:01.183
4
7:16.781
33.0
22:33.527
15:37:35.190
+1:08.702
6:08.079
5
6:40.720
35.9
29:14.247
15:44:15.910
+39.324
6:01.396
6
6:35.326
36.4
35:49.573
15:50:51.236
+33.976
6:01.350
7
6:37.090
36.3
42:26.663
15:57:28.326
+41.148
5:55.942
8
6:38.308
36.2
49:04.971
16:04:06.634
+41.663
5:56.645
9
6:34.894
36.5
55:39.865
16:10:41.528
+39.013
5:55.881
10
6:59.301
34.3
1:02:39.166
16:17:40.829
+58.588
6:00.713
11
6:28.710
37.0
1:09:07.876
16:24:09.539
+26.922
6:01.788
12
7:19.640
32.8
1:16:27.516
16:31:29.179
+48.088
6:31.552
13
6:31.671
36.8
1:22:59.187
16:38:00.850
+24.777
6:06.894
14
6:21.701
37.7
1:29:20.888
16:44:22.551
+18.510
6:03.191
15
6:32.634
36.7
1:35:53.522
16:50:55.185
+23.037
6:09.597