https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
IX i X Runda Mistrzostw Polski
-
Radom
, 16 lipca 2011
Roman Uniastowski
Andrzej Rencz
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #713 Adrian Piłat
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #715 Jan Folga
5 - #141 Sebastian Budny
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #259 Paweł Płochocki
8 - #71 Dawid Mordasiewicz
9 - #101 Maciej Giemza
10 - #119 Paweł Fajok
11 - #725 Andrzej Mądry
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #12 Rafał Bracik
14 - #177 Michał Kędziora
15 - #39 Dawid Mulawa
NK - #227 Mateusz Zych2
NK - #82 Szymon Frankowski
NK - #512 Paweł Próchniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #713 Adrian Piłat
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #715 Jan Folga
5 - #141 Sebastian Budny
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #259 Paweł Płochocki
8 - #71 Dawid Mordasiewicz
9 - #101 Maciej Giemza
10 - #119 Paweł Fajok
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #12 Rafał Bracik
14 - #177 Michał Kędziora
15 - #39 Dawid Mulawa
NK - #227 Mateusz Zych2
NK - #82 Szymon Frankowski
NK - #512 Paweł Próchniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Więckowski
3:50.766
15:26:16.169
1
9:49.842
42.7
13:40.608
15:36:06.011
+1:47.794
8:02.048
2
9:49.396
42.8
23:30.004
15:45:55.407
+1:46.731
8:02.665
3
10:03.545
41.8
33:33.549
15:55:58.952
+2:02.394
8:01.151
4
11:40.970
36.0
45:14.519
16:07:39.922
+3:54.010
7:46.960
5
12:32.990
33.5
57:47.509
16:20:12.912
+4:20.167
8:12.823
6
11:35.527
36.2
1:09:23.036
16:31:48.439
+3:33.676
8:01.851
7
10:07.333
41.5
1:19:30.369
16:41:55.772
+2:13.974
7:53.359
8
10:38.692
39.5
1:30:09.061
16:52:34.464
+2:28.191
8:10.501
9
9:57.706
42.2
1:40:06.767
17:02:32.170
+1:49.956
8:07.750
10
10:57.849
38.3
1:51:04.616
17:13:30.019
+2:12.941
8:44.908
11
10:16.858
40.9
2:01:21.474
17:23:46.877
+1:49.817
8:27.041