https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Bogdanka
, 10 kwietnia 2011
Marek Sikora
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #177 Michał Kędziora
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #713 Adrian Piłat
6 - #227 Mateusz Zych2
7 - #715 Jan Folga
8 - #7 Daniel Bołtromiejuk
9 - #141 Sebastian Budny
10 - #82 Szymon Frankowski
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
12 - #22 Szymon Szymański
13 - #39 Dawid Mulawa
14 - #259 Paweł Płochocki
15 - #512 Paweł Próchniak
16 - #194 Adam Olczak Jr.
17 - #68 Krystian Zagojski
18 - #8 Tomasz Wikowicz
WK - #756 Wojciech Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #177 Michał Kędziora
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #713 Adrian Piłat
6 - #227 Mateusz Zych2
7 - #715 Jan Folga
8 - #7 Daniel Bołtromiejuk
9 - #141 Sebastian Budny
10 - #82 Szymon Frankowski
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
12 - #22 Szymon Szymański
13 - #39 Dawid Mulawa
15 - #512 Paweł Próchniak
16 - #194 Adam Olczak Jr.
17 - #68 Krystian Zagojski
18 - #8 Tomasz Wikowicz
WK - #756 Wojciech Kozłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Więckowski
1
10:55.532
13:08:48.996
2
9:37.227
43.7
20:32.759
13:18:26.223
3
9:23.870
44.7
29:56.629
13:27:50.093
4
9:28.862
44.3
39:25.491
13:37:18.955
5
9:13.831
45.5
48:39.322
13:46:32.786
6
9:56.905
42.2
58:36.227
13:56:29.691
7
9:18.291
45.1
1:07:54.518
14:05:47.982
8
9:06.284
46.1
1:17:00.802
14:14:54.266
9
9:18.697
45.1
1:26:19.499
14:24:12.963
10
9:33.370
44.0
1:35:52.869
14:33:46.333
11
9:47.712
42.9
1:45:40.581
14:43:34.045