https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Bogdanka
, 10 kwietnia 2011
Marek Sikora
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Łukasz Kędzierski
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #333 Rafał Kiczko
5 - #1. Kamil Walczak
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #186 Wacław Skolarus
8 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
9 - #919 Maciej Stolarski
10 - #34 Roman Ulenberg
11 - #81 Wiesław Wiśniewski
12 - #136 Rafał Kostecki
13 - #91 Paweł Kaim
14 - #88 Leszek Drogosz
15 - #178 Robert Rozpędowski
16 - #176 Robert Frydrych
17 - #567 Piotr Więckowski
18 - #173 Wojciech Dumke
19 - #30 Marcin Popiołek
NK - #3 Mirosław Kowalski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Łukasz Kędzierski
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #333 Rafał Kiczko
5 - #1. Kamil Walczak
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #186 Wacław Skolarus
8 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
9 - #919 Maciej Stolarski
10 - #34 Roman Ulenberg
11 - #81 Wiesław Wiśniewski
12 - #136 Rafał Kostecki
13 - #91 Paweł Kaim
14 - #88 Leszek Drogosz
16 - #176 Robert Frydrych
17 - #567 Piotr Więckowski
18 - #173 Wojciech Dumke
19 - #30 Marcin Popiołek
NK - #3 Mirosław Kowalski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
1
8:34.624
12:23:27.628
2
8:18.659
50.5
16:53.283
12:31:46.287
3
8:28.976
49.5
25:22.259
12:40:15.263
4
8:44.810
48.0
34:07.069
12:49:00.073
5
8:14.136
51.0
42:21.205
12:57:14.209
6
8:37.337
48.7
50:58.542
13:05:51.546
7
9:44.279
43.1
1:00:42.821
13:15:35.825
8
9:07.726
46.0
1:09:50.547
13:24:43.551
9
9:12.434
45.6
1:19:02.981
13:33:55.985
10
9:06.474
46.1
1:28:09.455
13:43:02.459
11
9:42.084
43.3
1:37:51.539
13:52:44.543