https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Bogdanka
, 10 kwietnia 2011
Marek Sikora
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Łukasz Kędzierski
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #333 Rafał Kiczko
5 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
6 - #1. Kamil Walczak
7 - #186 Wacław Skolarus
8 - #34 Roman Ulenberg
9 - #919 Maciej Stolarski
10 - #178 Robert Rozpędowski
11 - #91 Paweł Kaim
12 - #176 Robert Frydrych
13 - #81 Wiesław Wiśniewski
14 - #88 Leszek Drogosz
15 - #6 Grzegorz Palusiński
16 - #200 Sławomir Poziomkowski
17 - #567 Piotr Więckowski
18 - #30 Marcin Popiołek
19 - #136 Rafał Kostecki
20 - #173 Wojciech Dumke
NK - #757 Arkadiusz Mańk
NK - #3 Mirosław Kowalski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Łukasz Kędzierski
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #333 Rafał Kiczko
5 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
6 - #1. Kamil Walczak
7 - #186 Wacław Skolarus
8 - #34 Roman Ulenberg
9 - #919 Maciej Stolarski
10 - #178 Robert Rozpędowski
11 - #91 Paweł Kaim
12 - #176 Robert Frydrych
13 - #81 Wiesław Wiśniewski
14 - #88 Leszek Drogosz
15 - #6 Grzegorz Palusiński
16 - #200 Sławomir Poziomkowski
17 - #567 Piotr Więckowski
19 - #136 Rafał Kostecki
20 - #173 Wojciech Dumke
NK - #757 Arkadiusz Mańk
NK - #3 Mirosław Kowalski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
1
9:21.505
13:07:14.969
2
9:51.988
42.6
19:13.493
13:17:06.957
3
9:31.131
44.1
28:44.624
13:26:38.088
4
9:35.823
43.8
38:20.447
13:36:13.911
5
9:33.000
44.0
47:53.447
13:45:46.911
6
10:38.992
39.4
58:32.439
13:56:25.903
7
9:45.612
43.0
1:08:18.051
14:06:11.515
8
10:09.770
41.3
1:18:27.821
14:16:21.285
9
9:15.192
45.4
1:27:43.013
14:25:36.477
10
9:17.364
45.2
1:37:00.377
14:34:53.841
11
14:45.258
28.5
1:51:45.635
14:49:39.099
12
10:06.335
41.6
2:01:51.970
14:59:45.434