https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda
-
Łubienica
, 15 maja 2011
Marek Kopczyński
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #713 Adrian Piłat
3 - #101 Maciej Giemza
4 - #715 Jan Folga
5 - #12 Rafał Bracik
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #82 Szymon Frankowski
8 - #177 Michał Kędziora
9 - #8. Tomasz Wikowicz
10 - #259 Paweł Płochocki
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #725 Andrzej Mądry
14 - #119 Paweł Fajok
15 - #39 Dawid Mulawa
16 - #846 Rostislav Ondracka
17 - #22 Szymon Szymański
18 - #343 Arkadiusz Stasiełuk
19 - #7 Daniel Bołtromiejuk
20 - #227 Mateusz Zych2
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #506 Filip Więckowski
2 - #713 Adrian Piłat
3 - #101 Maciej Giemza
4 - #715 Jan Folga
5 - #12 Rafał Bracik
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #82 Szymon Frankowski
8 - #177 Michał Kędziora
9 - #8. Tomasz Wikowicz
10 - #259 Paweł Płochocki
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #725 Andrzej Mądry
14 - #119 Paweł Fajok
16 - #846 Rostislav Ondracka
17 - #22 Szymon Szymański
18 - #343 Arkadiusz Stasiełuk
19 - #7 Daniel Bołtromiejuk
20 - #227 Mateusz Zych2
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Więckowski
1:38.602
12:30:13.873
1
7:39.454
62.7
9:18.056
12:37:53.327
+1:13.211
6:26.243
2
7:50.176
61.3
17:08.232
12:45:43.503
+1:15.870
6:34.306
3
8:14.494
58.2
25:22.726
12:53:57.997
+1:32.366
6:42.128
4
8:02.562
59.7
33:25.288
13:02:00.559
+1:11.992
6:50.570
5
8:09.857
58.8
41:35.145
13:10:10.416
+1:28.381
6:41.476
6
9:20.821
51.4
50:55.966
13:19:31.237
+2:02.238
7:18.583
7
8:08.329
59.0
59:04.295
13:27:39.566
+1:34.778
6:33.551
8
8:07.572
59.1
1:07:11.867
13:35:47.138
+1:21.985
6:45.587
9
8:23.116
57.2
1:15:34.983
13:44:10.254
+1:33.784
6:49.332
10
8:36.726
55.7
1:24:11.709
13:52:46.980
+1:50.265
6:46.461
11
9:01.270
53.2
1:33:12.979
14:01:48.250
+2:06.336
6:54.934
12
8:41.169
55.3
1:41:54.148
14:10:29.419
+1:13.660
7:27.509
13
8:44.572
54.9
1:50:38.720
14:19:13.991
+2:07.891
6:36.681
14
8:44.857
54.9
1:59:23.577
14:27:58.848
+1:54.903
6:49.954
15
8:39.901
55.4
2:08:03.478
14:36:38.749
+1:35.760
7:04.141