https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda
-
Łubienica
, 15 maja 2011
Marek Kopczyński
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #713 Adrian Piłat
2 - #177 Michał Kędziora
3 - #227 Mateusz Zych2
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #12 Rafał Bracik
7 - #715 Jan Folga
8 - #846 Rostislav Ondracka
9 - #82 Szymon Frankowski
10 - #8. Tomasz Wikowicz
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
12 - #119 Paweł Fajok
13 - #7 Daniel Bołtromiejuk
14 - #511 Wiktor Więckowski
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #22 Szymon Szymański
17 - #725 Andrzej Mądry
18 - #343 Arkadiusz Stasiełuk
19 - #39 Dawid Mulawa
20 - #515 Jakub Piątek
21 - #141 Sebastian Budny
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #713 Adrian Piłat
2 - #177 Michał Kędziora
3 - #227 Mateusz Zych2
4 - #101 Maciej Giemza
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #12 Rafał Bracik
7 - #715 Jan Folga
8 - #846 Rostislav Ondracka
9 - #82 Szymon Frankowski
10 - #8. Tomasz Wikowicz
11 - #71 Dawid Mordasiewicz
13 - #7 Daniel Bołtromiejuk
14 - #511 Wiktor Więckowski
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #22 Szymon Szymański
17 - #725 Andrzej Mądry
18 - #343 Arkadiusz Stasiełuk
19 - #39 Dawid Mulawa
20 - #515 Jakub Piątek
21 - #141 Sebastian Budny
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrian Piłat
1:44.730
12:58:10.593
1
7:17.319
65.9
9:02.049
13:05:27.912
+14.867
7:02.452
2
7:20.166
65.4
16:22.215
13:12:48.078
+32.362
6:47.804
3
7:55.555
60.6
24:17.770
13:20:43.633
+1:08.992
6:46.563
4
7:22.212
65.1
31:39.982
13:28:05.845
+34.293
6:47.919
5
7:29.808
64.0
39:09.790
13:35:35.653
+39.206
6:50.602
6
8:16.303
58.0
47:26.093
13:43:51.956
+1:21.673
6:54.630
7
7:19.822
65.5
54:45.915
13:51:11.778
+28.677
6:51.145
8
7:37.315
63.0
1:02:23.230
13:58:49.093
+39.755
6:57.560
9
8:03.991
59.5
1:10:27.221
14:06:53.084
-5.215
8:09.206
10
7:40.333
62.6
1:18:07.554
14:14:33.417
+35.835
7:04.498
11
7:56.890
60.4
1:26:04.444
14:22:30.307
+49.312
7:07.578
12
8:06.799
59.2
1:34:11.243
14:30:37.106
+1:08.033
6:58.766
13
8:20.360
57.6
1:42:31.603
14:38:57.466
+1:11.600
7:08.760
14
8:30.490
56.4
1:51:02.093
14:47:27.956
+1:17.608
7:12.882
15
8:41.999
55.2
1:59:44.092
14:56:09.955
+1:25.022
7:16.977
16
8:54.630
53.9
2:08:38.722
15:05:04.585
+1:28.488
7:26.142