https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja B - Wyścig pierwszy
2012 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 25 marca 2012
Jacek Dębski
Arkadiusz Witczak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #122 Piotr Kolankowski
2 - #487 Damian Kwestarz
3 - #767 Maciej Lipiec
4 - #127 Łukasz Hepner
5 - #413 Tomasz Rybiałek
6 - #118 Krzysztof Teodoru
7 - #57 Roman Kapela
8 - #179 Maciej Wojcieszek
9 - #107 Sławomir Jabłoński
10 - #60 Sławomir Milczarek
11 - #359 Robert Dolniak
12 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
13 - #412 Maciej Rybiałek
14 - #727 Dariusz Postek
15 - #757 Dariusz Grudniewski
16 - #29 Emil Ikert
17 - #415 Adam Korzonek
18 - #129 Łukasz Zych
19 - #710 Mikko Puro
20 - #94 Damian Laśkiewicz
21 - #149 Mateusz Owczarek
22 - #387 Marcin Piec
23 - #775 Łukasz Kwiecień
24 - #334 Andrzej Wójcikiewicz
NK - #134 Marek Augustyniak
NK - #146 Damian Dróżdż
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #122 Piotr Kolankowski
2 - #487 Damian Kwestarz
3 - #767 Maciej Lipiec
4 - #127 Łukasz Hepner
5 - #413 Tomasz Rybiałek
6 - #118 Krzysztof Teodoru
7 - #57 Roman Kapela
8 - #179 Maciej Wojcieszek
9 - #107 Sławomir Jabłoński
10 - #60 Sławomir Milczarek
11 - #359 Robert Dolniak
12 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
13 - #412 Maciej Rybiałek
14 - #727 Dariusz Postek
15 - #757 Dariusz Grudniewski
16 - #29 Emil Ikert
17 - #415 Adam Korzonek
18 - #129 Łukasz Zych
19 - #710 Mikko Puro
20 - #94 Damian Laśkiewicz
21 - #149 Mateusz Owczarek
23 - #775 Łukasz Kwiecień
24 - #334 Andrzej Wójcikiewicz
NK - #134 Marek Augustyniak
NK - #146 Damian Dróżdż
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Kolankowski
1
7:23.635
15:24:00.649
2
7:51.382
38.2
15:15.017
15:31:52.031
+1:36.102
6:15.280
3
7:32.580
39.8
22:47.597
15:39:24.611
+1:11.256
6:21.324
4
7:43.355
38.8
30:30.952
15:47:07.966
+1:30.563
6:12.792
5
7:43.432
38.8
38:14.384
15:54:51.398
+1:31.263
6:12.169
6
7:34.719
39.6
45:49.103
16:02:26.117
+1:15.895
6:18.824
7
7:35.434
39.5
53:24.537
16:10:01.551
+1:18.180
6:17.254
8
7:27.806
40.2
1:00:52.343
16:17:29.357
+1:12.011
6:15.795
9
7:39.279
39.2
1:08:31.622
16:25:08.636
+1:21.726
6:17.553
10
7:28.845
40.1
1:16:00.467
16:32:37.481
+1:09.593
6:19.252
11
7:19.817
40.9
1:23:20.284
16:39:57.298
+29.937
6:49.880
12
7:53.500
38.0
1:31:13.784
16:47:50.798
+1:40.624
6:12.876