https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior - Wyścig pierwszy
2012 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
XII Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Wałbrzych
, 15 września 2012
Ryszard Obst
Sławomir Wojtyniak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Hubert Schoener
2 - #117 Tomasz Filip
3 - #495 Bartłomiej Tabin
4 - #27 Filip Kamiński
5 - #53 Piotr KAMIŃSKI
6 - #733 Wojciech Bogucki
7 - #494 Łukasz Wójcik
8 - #492 Sebastian Banaś
9 - #497 Piotr Zając
10 - #498 Krzysztof Zając
11 - #131 Rafał Boroń
12 - #88 Janusz Krystian
13 - #520 Zbigniew Tur
14 - #491 Maciej Dobrowolski
15 - #75 Marcin Cmok
16 - #744 Adrian Sós
17 - #71 Maciej Dawidowski
18 - #521 Kamil Rzepka
19 - #496 Marcin Kaczor
20 - #522 Przemysław Czarnecki
21 - #114 Tomasz Tomaszewski
22 - #449 Łukasz Żerelik
23 - #523 Michał Król
24 - #909. Marcin Staniewicz
25 - #524 Mariusz Hotiuk
26 - #499. Łukasz Marchewka
27 - #379 Daniel Kostek
28 - #499 Adam Sytnik
29 - #493 Mariusz Durynek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Hubert Schoener
3 - #495 Bartłomiej Tabin
4 - #27 Filip Kamiński
5 - #53 Piotr KAMIŃSKI
6 - #733 Wojciech Bogucki
7 - #494 Łukasz Wójcik
8 - #492 Sebastian Banaś
9 - #497 Piotr Zając
10 - #498 Krzysztof Zając
11 - #131 Rafał Boroń
12 - #88 Janusz Krystian
13 - #520 Zbigniew Tur
14 - #491 Maciej Dobrowolski
15 - #75 Marcin Cmok
16 - #744 Adrian Sós
17 - #71 Maciej Dawidowski
18 - #521 Kamil Rzepka
19 - #496 Marcin Kaczor
20 - #522 Przemysław Czarnecki
21 - #114 Tomasz Tomaszewski
22 - #449 Łukasz Żerelik
23 - #523 Michał Król
24 - #909. Marcin Staniewicz
25 - #524 Mariusz Hotiuk
26 - #499. Łukasz Marchewka
27 - #379 Daniel Kostek
28 - #499 Adam Sytnik
29 - #493 Mariusz Durynek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Hubert Schoener
2:59.713
14:06:40.502
1
11:38.165
36.1
14:37.878
14:18:18.667
+1.686
11:36.479
2
12:26.968
33.7
27:04.846
14:30:45.635
+42.393
11:44.575
3
12:06.851
34.7
39:11.697
14:42:52.486
+18.434
11:48.417
4
11:47.417
35.6
50:59.114
14:54:39.903
-2.972
11:50.389
5
12:00.313
35.0
1:02:59.427
15:06:40.216
+10.820
11:49.493
6
12:05.728
34.7
1:15:05.155
15:18:45.944
+15.934
11:49.794
7
11:33.588
36.3
1:26:38.743
15:30:19.532
-41.962
12:15.550
8
11:33.797
36.3
1:38:12.540
15:41:53.329
-37.667
12:11.464