https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2013 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV i V Runda
-
Wałbrzych
, 21 kwietnia 2013
Andrzej Rencz
Sławomir Wojtyniak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #170 Bartłomiej Tabin
2 - #788 Wojciech Bogucki
3 - #69 Hubert Schoener
4 - #239 Łukasz Wójcik
5 - #256 Rafał Troszok
6 - #151 Dariusz Żytkiewicz
7 - #257 Marcin Kaczor
8 - #267 Zbigniew Tur
9 - #488 Krystian Janusz
10 - #750 Marcin Cmok
11 - #434 Bartosz Kostrzewa
12 - #263 Marcin Urbanowski
13 - #60 Roman Lewandowski
14 - #259 Tomasz Kotula
15 - #909 Marcin Staniewicz
16 - #606 Mateusz Poterski
17 - #75 Łucja Kryńska
18 - #204 Marek Korykowski
19 - #449 Łukasz Żerelik
20 - #268 Tomasz Filip
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #170 Bartłomiej Tabin
2 - #788 Wojciech Bogucki
3 - #69 Hubert Schoener
4 - #239 Łukasz Wójcik
5 - #256 Rafał Troszok
6 - #151 Dariusz Żytkiewicz
7 - #257 Marcin Kaczor
8 - #267 Zbigniew Tur
9 - #488 Krystian Janusz
10 - #750 Marcin Cmok
11 - #434 Bartosz Kostrzewa
12 - #263 Marcin Urbanowski
13 - #60 Roman Lewandowski
14 - #259 Tomasz Kotula
15 - #909 Marcin Staniewicz
16 - #606 Mateusz Poterski
17 - #75 Łucja Kryńska
18 - #204 Marek Korykowski
19 - #449 Łukasz Żerelik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej Tabin
1:17.561
12:42:39.290
1
10:37.161
42.4
11:54.722
12:53:16.451
+1.849
10:35.312
2
10:44.357
41.9
22:39.079
13:04:00.808
+15.906
10:28.451
3
11:27.730
39.3
34:06.809
13:15:28.538
+48.428
10:39.302