https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2014 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej V i VI Runda
-
Wałbrzych
, 17 maja 2014
Andrzej Rencz
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #79 Jan Kowalówka
2 - #80 Daniel Fortuna
3 - #24 Paweł Sawicki
4 - #8 Dariusz Nalewajek
5 - #71 Maciej Dawidowski
6 - #28 Przemysław Nowak
7 - #417 Grzegorz Lenard
8 - #128 Roman Zalewski
9 - #449 Łukasz Żerelik
10 - #11 Piotr Kobylański
11 - #7 Wojciech Gołębiowski
12 - #440 Michał Gościniak
13 - #66 Patryk Stachowiak
14 - #77 Agnieszka Kobylańska
15 - #5 Paweł Ryglowski
16 - #357 Dawid Karnabal
17 - #343 Karol Bernacki
18 - #46 Łukasz Kameczura
19 - #499 Adam Sytnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #79 Jan Kowalówka
2 - #80 Daniel Fortuna
3 - #24 Paweł Sawicki
4 - #8 Dariusz Nalewajek
5 - #71 Maciej Dawidowski
6 - #28 Przemysław Nowak
7 - #417 Grzegorz Lenard
8 - #128 Roman Zalewski
9 - #449 Łukasz Żerelik
10 - #11 Piotr Kobylański
11 - #7 Wojciech Gołębiowski
13 - #66 Patryk Stachowiak
14 - #77 Agnieszka Kobylańska
15 - #5 Paweł Ryglowski
16 - #357 Dawid Karnabal
17 - #343 Karol Bernacki
18 - #46 Łukasz Kameczura
19 - #499 Adam Sytnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Kowalówka
2:09.943
13:04:24.798
1
11:58.169
40.1
14:08.112
13:16:22.967
+1:41.233
10:16.936
2
12:41.149
37.8
26:49.261
13:29:04.116
+2:44.917
9:56.232
3
12:06.321
39.7
38:55.582
13:41:10.437
+2:08.239
9:58.082
4
13:25.992
35.7
52:21.574
13:54:36.429
+3:28.319
9:57.673
5
12:00.350
40.0
1:04:21.924
14:06:36.779
+1:55.345
10:05.005
6
13:15.674
36.2
1:17:37.598
14:19:52.453
+3:21.733
9:53.941
7
13:10.747
36.4
1:30:48.345
14:33:03.200
+3:25.216
9:45.531