https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2014 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski I i II Runda
-
Radom
, 13 kwietnia 2014
Damian Dąbrowski
Paweł Pyszczek
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #402 Dominik Ogłaza
2 - #617 Michał Rybus
3 - #217 Paweł Domagalski
4 - #475 Patryk Wiśniewski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #466 Hubert Pachniak
7 - #552 Michał Mikołajczak
8 - #747 Oskar Pyszczek
9 - #880 Piotr Pogorzelski
10 - #403 Piotr Kwaśnik
11 - #167 Łukasz Zych
12 - #626 Piotr Faustman
13 - #44 Michał Bochenek
14 - #326 Filip Ośmiałowski
15 - #797 Krzysztof Gontarz
16 - #184 Martin Wencel
17 - #154 Rafał Pomorski
18 - #702 Katarzyna Szczęsna
19 - #304 Krzysztof Nowakowski
20 - #216 Grzegorz DRÓŻDŻ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #402 Dominik Ogłaza
2 - #617 Michał Rybus
3 - #217 Paweł Domagalski
4 - #475 Patryk Wiśniewski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #466 Hubert Pachniak
7 - #552 Michał Mikołajczak
9 - #880 Piotr Pogorzelski
10 - #403 Piotr Kwaśnik
11 - #167 Łukasz Zych
12 - #626 Piotr Faustman
13 - #44 Michał Bochenek
14 - #326 Filip Ośmiałowski
15 - #797 Krzysztof Gontarz
16 - #184 Martin Wencel
17 - #154 Rafał Pomorski
18 - #702 Katarzyna Szczęsna
19 - #304 Krzysztof Nowakowski
20 - #216 Grzegorz DRÓŻDŻ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Ogłaza
2:34.473
14:16:05.760
1
9:30.290
47.3
12:04.763
14:25:36.050
+1:13.071
8:17.219
2
9:09.642
49.1
21:14.405
14:34:45.692
+40.017
8:29.625
3
9:09.805
49.1
30:24.210
14:43:55.497
+30.050
8:39.755
4
9:09.547
49.1
39:33.757
14:53:05.044
+20.685
8:48.862
5
10:10.804
44.2
49:44.561
15:03:15.848
+1:25.638
8:45.166
6
9:23.067
48.0
59:07.628
15:12:38.915
+28.364
8:54.703
7
9:39.559
46.6
1:08:47.187
15:22:18.474
+22.512
9:17.047
8
9:31.167
47.3
1:18:18.354
15:31:49.641
+35.223
8:55.944
9
9:36.364
46.8
1:27:54.718
15:41:26.005
+34.367
9:01.997
10
9:37.663
46.7
1:37:32.381
15:51:03.668
+22.363
9:15.300