https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski I i II Runda
-
Radom
, 13 kwietnia 2014
Damian Dąbrowski
Paweł Pyszczek
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #402 Dominik Ogłaza
2 - #617 Michał Rybus
3 - #217 Paweł Domagalski
4 - #24 Tomasz Gawron
5 - #475 Patryk Wiśniewski
6 - #747 Oskar Pyszczek
7 - #167 Łukasz Zych
8 - #880 Piotr Pogorzelski
9 - #403 Piotr Kwaśnik
10 - #466 Hubert Pachniak
11 - #552 Michał Mikołajczak
12 - #44 Michał Bochenek
13 - #626 Piotr Faustman
14 - #304 Krzysztof Nowakowski
15 - #326 Filip Ośmiałowski
16 - #797 Krzysztof Gontarz
17 - #379 Kamil Treliński
18 - #184 Martin Wencel
19 - #154 Rafał Pomorski
20 - #702 Katarzyna Szczęsna
21 - #719 Dominik Asłan
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #402 Dominik Ogłaza
2 - #617 Michał Rybus
3 - #217 Paweł Domagalski
4 - #24 Tomasz Gawron
5 - #475 Patryk Wiśniewski
7 - #167 Łukasz Zych
8 - #880 Piotr Pogorzelski
9 - #403 Piotr Kwaśnik
10 - #466 Hubert Pachniak
11 - #552 Michał Mikołajczak
12 - #44 Michał Bochenek
13 - #626 Piotr Faustman
14 - #304 Krzysztof Nowakowski
15 - #326 Filip Ośmiałowski
16 - #797 Krzysztof Gontarz
17 - #379 Kamil Treliński
18 - #184 Martin Wencel
19 - #154 Rafał Pomorski
20 - #702 Katarzyna Szczęsna
21 - #719 Dominik Asłan
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Ogłaza
2:09.069
15:02:44.839
1
9:01.723
49.8
11:10.792
15:11:46.562
+40.837
8:20.886
2
9:10.901
49.0
20:21.693
15:20:57.463
+46.927
8:23.974
3
9:10.149
49.1
29:31.842
15:30:07.612
+42.669
8:27.480
4
9:05.083
49.5
38:36.925
15:39:12.695
+31.825
8:33.258
5
9:02.638
49.8
47:39.563
15:48:15.333
+30.871
8:31.767
6
9:45.906
46.1
57:25.469
15:58:01.239
+1:16.545
8:29.361
7
9:03.992
49.6
1:06:29.461
16:07:05.231
-5.998
9:09.990
8
9:02.950
49.7
1:15:32.411
16:16:08.181
+26.197
8:36.753
9
9:12.644
48.9
1:24:45.055
16:25:20.825
+35.843
8:36.801
10
9:15.478
48.6
1:34:00.533
16:34:36.303
+16.479
8:58.999