https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Open - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Pozostałe
Lady in Red
-
Bagno
, 7 marca 2015
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #129 Tomasz Wikowicz
2 - #161 Piotr KAMIŃSKI
3 - #158 Damian Rykowski
4 - #162 Michał Czochralski
5 - #157 Wojciech Latała
6 - #164 Dariusz Nalewajek
7 - #165 Dawid Wasilewski
8 - #155 Adam Kopa
9 - #167 Marcin Szewczyk
10 - #168 Hubert Kargul
11 - #156 Piotr Strugała
12 - #775 Adam Kania
13 - #130 Tomasz Durkacz
14 - #138 Rafał Ryglowski
15 - #163 Andrzej Garczyński
16 - #159 Bartosz Dziedzina
17 - #137 Andrzej Bąbalicki
18 - #166 Adam Biliński
19 - #160 Kamil Kczyra
20 - #169 Bartosz Matyśkiewicz
21 - #793 Marcin Suchodolski
22 - #152 Rafał Kopczewski
23 - #202 Bartosz Ruda
24 - #777 Piotr Chochór
25 - #139 Marek Spernal
26 - #153 Marcin Rosada
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #129 Tomasz Wikowicz
2 - #161 Piotr KAMIŃSKI
3 - #158 Damian Rykowski
5 - #157 Wojciech Latała
6 - #164 Dariusz Nalewajek
7 - #165 Dawid Wasilewski
8 - #155 Adam Kopa
9 - #167 Marcin Szewczyk
10 - #168 Hubert Kargul
11 - #156 Piotr Strugała
12 - #775 Adam Kania
13 - #130 Tomasz Durkacz
14 - #138 Rafał Ryglowski
15 - #163 Andrzej Garczyński
16 - #159 Bartosz Dziedzina
17 - #137 Andrzej Bąbalicki
18 - #166 Adam Biliński
19 - #160 Kamil Kczyra
20 - #169 Bartosz Matyśkiewicz
21 - #793 Marcin Suchodolski
22 - #152 Rafał Kopczewski
23 - #202 Bartosz Ruda
24 - #777 Piotr Chochór
25 - #139 Marek Spernal
26 - #153 Marcin Rosada
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wikowicz
1
4:40.463
15:29:30.734
2
4:31.514
39.8
9:11.977
15:34:02.248
+13.867
4:17.647
3
4:27.334
40.4
13:39.311
15:38:29.582
+14.096
4:13.238
4
4:26.615
40.5
18:05.926
15:42:56.197
+12.453
4:14.162
5
4:31.298
39.8
22:37.224
15:47:27.495
+12.795
4:18.503
6
4:25.000
40.8
27:02.224
15:51:52.495
+8.119
4:16.881
7
4:26.939
40.5
31:29.163
15:56:19.434
+10.010
4:16.929
8
4:24.219
40.9
35:53.382
16:00:43.653
+5.685
4:18.534
9
4:21.785
41.3
40:15.167
16:05:05.438
+0.909
4:20.876
10
4:23.311
41.0
44:38.478
16:09:28.749
+4.505
4:18.806
11
4:21.237
41.3
48:59.715
16:13:49.986
+3.295
4:17.942
12
4:18.565
41.8
53:18.280
16:18:08.551
-3.292
4:21.857
13
4:29.082
40.1
57:47.362
16:22:37.633
+7.462
4:21.620
14
4:17.771
41.9
1:02:05.133
16:26:55.404
-6.030
4:23.801
15
4:21.490
41.3
1:06:26.623
16:31:16.894
-1.773
4:23.263
16
4:22.620
41.1
1:10:49.243
16:35:39.514
+4.290
4:18.330
17
4:29.512
40.1
1:15:18.755
16:40:09.026
+10.740
4:18.772
18
4:16.209
42.2
1:19:34.964
16:44:25.235
-4.752
4:20.961
19
4:22.954
41.1
1:23:57.918
16:48:48.189
-1.106
4:24.060
20
4:17.907
41.9
1:28:15.825
16:53:06.096
-9.987
4:27.894
21
4:10.795
43.1
1:32:26.620
16:57:16.891
-17.422
4:28.217