https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 29 marca 2015
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Wojciech Kreps
2 - #169 Sebastian Burzyński
3 - #9 Przemysław Chwiećko
4 - #315 Piotr Suszyński
5 - #313 Łukasz Madej
6 - #316 Dawid Karalus
7 - #120 Tomasz Burzyński
8 - #79 Przemysław Wolak
9 - #89 Dominik Zajdel
10 - #62 Rafał Kamiński
11 - #184 Wojciech Górnicki
12 - #220 Stanisław Sobolewski
13 - #219 Jakub Mikulski
14 - #218 Dariusz Palmowski
15 - #68 Patryk Mikołajczyk
16 - #63 Michał Eidtner
17 - #172 Michał Thiel
18 - #19 Daniel Nowak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Wojciech Kreps
2 - #169 Sebastian Burzyński
3 - #9 Przemysław Chwiećko
4 - #315 Piotr Suszyński
5 - #313 Łukasz Madej
6 - #316 Dawid Karalus
7 - #120 Tomasz Burzyński
8 - #79 Przemysław Wolak
9 - #89 Dominik Zajdel
11 - #184 Wojciech Górnicki
12 - #220 Stanisław Sobolewski
13 - #219 Jakub Mikulski
14 - #218 Dariusz Palmowski
15 - #68 Patryk Mikołajczyk
16 - #63 Michał Eidtner
17 - #172 Michał Thiel
18 - #19 Daniel Nowak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Kreps
1
9:16.685
14:28:56.334
2
6:58.945
43.0
16:15.630
14:35:55.279
+33.394
6:25.551
3
7:08.002
42.1
23:23.632
14:43:03.281
+31.036
6:36.966
4
7:10.261
41.8
30:33.893
14:50:13.542
+42.605
6:27.656
5
7:09.961
41.9
37:43.854
14:57:23.503
+31.383
6:38.578
6
7:09.628
41.9
44:53.482
15:04:33.131
+31.848
6:37.780
7
7:08.087
42.0
52:01.569
15:11:41.218
+32.735
6:35.352
8
8:24.144
35.7
1:00:25.713
15:20:05.362
+1:45.890
6:38.254
9
7:02.216
42.6
1:07:27.929
15:27:07.578
+21.346
6:40.870
10
7:00.306
42.8
1:14:28.235
15:34:07.884
+21.514
6:38.792
11
7:12.736
41.6
1:21:40.971
15:41:20.620
+35.640
6:37.096
12
7:17.493
41.1
1:28:58.464
15:48:38.113
+39.748
6:37.745
13
7:24.986
40.5
1:36:23.450
15:56:03.099
+45.936
6:39.050