https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/MOW
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
XII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 30 sierpnia 2015
Artur Wrzesiński
Eustachiusz Zientara
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #25 Wojciech Kreps
2 - #159 Sebastian Burzyński
3 - #84 Tomasz Burzyński
4 - #99 Łukasz Dyszkowski
5 - #470 Piotr Urbański
6 - #219 Jakub Mikulski
7 - #122 Mateusz Burzyński
8 - #82 Ryszard Witkowski
9 - #607 Cezary Pisarek
10 - #58 Jarosław Malinowski
11 - #170 Michał Chimst
12 - #800 Szymon Lenartowicz
13 - #273 Tomasz Nowak
14 - #57 Jacek Bagiński
15 - #777 Zbigniew Majewski
16 - #505 Łukasz Kowalski
17 - #981 Rafał Grudziąż
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #25 Wojciech Kreps
2 - #159 Sebastian Burzyński
3 - #84 Tomasz Burzyński
4 - #99 Łukasz Dyszkowski
5 - #470 Piotr Urbański
6 - #219 Jakub Mikulski
7 - #122 Mateusz Burzyński
8 - #82 Ryszard Witkowski
9 - #607 Cezary Pisarek
10 - #58 Jarosław Malinowski
11 - #170 Michał Chimst
12 - #800 Szymon Lenartowicz
14 - #57 Jacek Bagiński
15 - #777 Zbigniew Majewski
16 - #505 Łukasz Kowalski
17 - #981 Rafał Grudziąż
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Kreps
4:25.335
15:46:59.695
1
7:28.149
32.1
11:53.484
15:54:27.844
+2:25.434
5:02.715
2
8:00.761
30.0
19:54.245
16:02:28.605
+2:53.288
5:07.473
3
8:06.942
29.6
28:01.187
16:10:35.547
+2:56.286
5:10.656
4
8:39.469
27.7
36:40.656
16:19:15.016
+3:26.383
5:13.086
5
15:08.464
15.9
51:49.120
16:34:23.480
+9:48.945
5:19.519
6
9:04.782
26.4
1:00:53.902
16:43:28.262
+3:40.782
5:24.000