https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Puchar Polski
XIX i XX Runda Pucharu Polski
-
Wałbrzych
, 4 października 2015
Andrzej Rencz
Wojciech Rencz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #50 Rafał Troszok
2 - #111 Mateusz Kukuczka
3 - #27 Filip Kamiński
4 - #555 Łukasz Grabowski
5 - #601 Paweł Sawicki
6 - #247 Dariusz Nalewajek
7 - #56 Łukasz Gajos
8 - #63 Marcin Szewczyk
9 - #49 Wojciech Błaszczak
10 - #916 Łukasz Suchorowski
11 - #409 Rafal Ryglowski
12 - #640 Karol Gaweł
13 - #24 Tomasz Gawron
14 - #674 Janusz Michałek
15 - #239 Bartłomiej Parfiniuk
16 - #274 Sławomir Ratkowski
17 - #104 Maciej Korbolewski
18 - #109 Piotr Strugała
19 - #929 Dawid Pietraszek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #50 Rafał Troszok
2 - #111 Mateusz Kukuczka
3 - #27 Filip Kamiński
4 - #555 Łukasz Grabowski
5 - #601 Paweł Sawicki
6 - #247 Dariusz Nalewajek
7 - #56 Łukasz Gajos
8 - #63 Marcin Szewczyk
9 - #49 Wojciech Błaszczak
10 - #916 Łukasz Suchorowski
11 - #409 Rafal Ryglowski
12 - #640 Karol Gaweł
13 - #24 Tomasz Gawron
14 - #674 Janusz Michałek
16 - #274 Sławomir Ratkowski
17 - #104 Maciej Korbolewski
18 - #109 Piotr Strugała
19 - #929 Dawid Pietraszek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rafał Troszok
2:31.195
15:45:24.252
1
20:14.161
23.7
22:45.356
16:05:38.413
+5:05.438
15:08.723
2
20:08.861
23.8
42:54.217
16:25:47.274
+5:04.596
15:04.265
3
18:33.745
25.9
1:01:27.962
16:44:21.019
+3:29.096
15:04.649
4
18:59.581
25.3
1:20:27.543
17:03:20.600
+4:15.430
14:44.151
5
18:31.510
25.9
1:38:59.053
17:21:52.110
+3:23.352
15:08.158