https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/PSIO
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Opolszczyzny Runda V
-
Krzepice
, 29 sierpnia 2015
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #31 Kamil Narowski
2 - #225 Damian Rykowski
3 - #33 Dominik Gwiazdoń
4 - #17 Krzysztof Łotocki
5 - #1593 Marcin Sikorski
6 - #315 Piotr Suszyński
7 - #36 Marcin Szkop
8 - #123 Wojciech Kościcki
9 - #37 Michał Kołodziejczyk
10 - #199 Konrad Jurczyński
11 - #16 Sebastian Kapalski
12 - #44 Grzegorz Kochman
13 - #15 Grzegorz Bązi
14 - #19 Damian Bezkorowajny
15 - #7 Kamil Szkolny
16 - #42 Piotr Cesarz
17 - #97 Łukasz Trzepizur
18 - #14 Patryk Kois
19 - #4 Marek Iwaniuk
20 - #2 Norbert Tabor
21 - #46 Tomasz Bartoszuk
22 - #200 Konrad Wydmuch
23 - #39 Artur Lipniak
24 - #12 Krzysztof Pietras
25 - #11 Kamil Bonk
26 - #5 Patryk Lewandowski
27 - #43 Rafał Głąb
28 - #45 Marcin Moczarski
29 - #6 Rafał Iwaniuk
NK - #555 Mateusz Połata
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #31 Kamil Narowski
2 - #225 Damian Rykowski
3 - #33 Dominik Gwiazdoń
4 - #17 Krzysztof Łotocki
5 - #1593 Marcin Sikorski
6 - #315 Piotr Suszyński
7 - #36 Marcin Szkop
8 - #123 Wojciech Kościcki
9 - #37 Michał Kołodziejczyk
10 - #199 Konrad Jurczyński
11 - #16 Sebastian Kapalski
12 - #44 Grzegorz Kochman
13 - #15 Grzegorz Bązi
14 - #19 Damian Bezkorowajny
15 - #7 Kamil Szkolny
16 - #42 Piotr Cesarz
17 - #97 Łukasz Trzepizur
18 - #14 Patryk Kois
19 - #4 Marek Iwaniuk
20 - #2 Norbert Tabor
21 - #46 Tomasz Bartoszuk
22 - #200 Konrad Wydmuch
24 - #12 Krzysztof Pietras
25 - #11 Kamil Bonk
26 - #5 Patryk Lewandowski
27 - #43 Rafał Głąb
28 - #45 Marcin Moczarski
29 - #6 Rafał Iwaniuk
NK - #555 Mateusz Połata
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Narowski
10:26.697
14:49:00.697
1
10:18.294
34.9
20:44.991
14:59:18.991
2
10:37.519
33.9
31:22.510
15:09:56.510
3
10:20.677
34.8
41:43.187
15:20:17.187
4
10:40.989
33.7
52:24.176
15:30:58.176
5
13:43.218
26.2
1:06:07.394
15:44:41.394
6
10:25.804
34.5
1:16:33.198
15:55:07.198
7
10:14.983
35.1
1:26:48.181
16:05:22.181
8
11:41.949
30.8
1:38:30.130
16:17:04.130