https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/EK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I
2015 | Karting
|
Puchar Easykart
V Runda Pucharu Easykart
-
Stary Kisielin
, 6 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #951 Olivia Protasiewicz
2 - #995 Kamil Grabowski
3 - #904 Alan Lalak
4 - #911 Filip Zagórski
5 - #916 Jerzy Glac
6 - #948 Jan Południewski
7 - #971 Filip Pawłowski
8 - #917 Adam Tomaszewski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #977 Patryk Pawlikowski
12 - #936 Michał Przekop
13 - #929 Olaf Tyrakowski
14 - #920 Kacper Kasztelan
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #951 Olivia Protasiewicz
2 - #995 Kamil Grabowski
3 - #904 Alan Lalak
4 - #911 Filip Zagórski
5 - #916 Jerzy Glac
6 - #948 Jan Południewski
7 - #971 Filip Pawłowski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #977 Patryk Pawlikowski
12 - #936 Michał Przekop
13 - #929 Olaf Tyrakowski
14 - #920 Kacper Kasztelan
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Olivia Protasiewicz
33.414
11:15:37.613
1
52.435
71.5
1:25.849
11:16:30.048
-5.243
57.678
2
51.477
72.9
2:17.326
11:17:21.525
+1.196
50.281
3
51.108
73.4
3:08.434
11:18:12.633
+0.208
50.900
4
50.928
73.7
3:59.362
11:19:03.561
+0.141
50.787
5
50.725
74.0
4:50.087
11:19:54.286
+0.744
49.981
6
51.307
73.1
5:41.394
11:20:45.593
+1.404
49.903
7
50.559
74.2
6:31.953
11:21:36.152
+0.060
50.499
8
51.070
73.5
7:23.023
11:22:27.222
+0.502
50.568
9
50.894
73.7
8:13.917
11:23:18.116
+0.878
50.016