https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/EK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I
2015 | Karting
|
Puchar Easykart
V Runda Pucharu Easykart
-
Stary Kisielin
, 6 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #951 Olivia Protasiewicz
2 - #995 Kamil Grabowski
3 - #904 Alan Lalak
4 - #911 Filip Zagórski
5 - #916 Jerzy Glac
6 - #948 Jan Południewski
7 - #971 Filip Pawłowski
8 - #917 Adam Tomaszewski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #977 Patryk Pawlikowski
12 - #936 Michał Przekop
13 - #929 Olaf Tyrakowski
14 - #920 Kacper Kasztelan
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #951 Olivia Protasiewicz
2 - #995 Kamil Grabowski
3 - #904 Alan Lalak
4 - #911 Filip Zagórski
5 - #916 Jerzy Glac
6 - #948 Jan Południewski
7 - #971 Filip Pawłowski
8 - #917 Adam Tomaszewski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #977 Patryk Pawlikowski
12 - #936 Michał Przekop
13 - #929 Olaf Tyrakowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Olivia Protasiewicz
53.724
11:15:57.923
1
53.619
70.0
1:47.343
11:16:51.542
-4.059
57.678
2
53.073
70.7
2:40.416
11:17:44.615
+2.792
50.281
3
53.424
70.2
3:33.840
11:18:38.039
+2.524
50.900
4
53.189
70.5
4:27.029
11:19:31.228
+2.402
50.787
5
52.698
71.2
5:19.727
11:20:23.926
+2.717
49.981
6
52.827
71.0
6:12.554
11:21:16.753
+2.924
49.903
7
53.510
70.1
7:06.064
11:22:10.263
+3.011
50.499
8
53.342
70.3
7:59.406
11:23:03.605
+2.774
50.568