https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/EK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I
2015 | Karting
|
Puchar Easykart
VIII Runda Pucharu Easykart
-
Bydgoszcz
, 20 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #904 Alan Lalak
2 - #948 Jan Południewski
3 - #911 Filip Zagórski
4 - #951 Olivia Protasiewicz
5 - #995 Kamil Grabowski
6 - #916 Jerzy Glac
7 - #971 Filip Pawłowski
8 - #917 Adam Tomaszewski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #929 Olaf Tyrakowski
12 - #977 Patryk Pawlikowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #904 Alan Lalak
2 - #948 Jan Południewski
3 - #911 Filip Zagórski
4 - #951 Olivia Protasiewicz
5 - #995 Kamil Grabowski
6 - #916 Jerzy Glac
7 - #971 Filip Pawłowski
8 - #917 Adam Tomaszewski
9 - #912 Kacper Nadolski
10 - #922 Antoni Grzegorz
11 - #929 Olaf Tyrakowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Alan Lalak
21.162
10:41:16.744
1
54.376
67.3
1:15.538
10:42:11.120
-0.056
54.432
2
52.566
69.6
2:08.104
10:43:03.686
+1.456
51.110
3
52.837
69.3
3:00.941
10:43:56.523
+1.870
50.967
4
52.756
69.4
3:53.697
10:44:49.279
+1.779
50.977
5
52.520
69.7
4:46.217
10:45:41.799
+1.577
50.943
6
52.851
69.3
5:39.068
10:46:34.650
+1.980
50.871
7
53.274
68.7
6:32.342
10:47:27.924
8
53.472
68.5
7:25.814
10:48:21.396
9
52.447
69.8
8:18.261
10:49:13.843