https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Finał 1
2015 | Karting
|
Puchar ROK
I Runda Pucharu Rok
-
Toruń
, 25 kwietnia 2015
Lechosław Dudka
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #201 Michał Kasiborski
2 - #235 Mateusz Pyłka
3 - #294 Sebastian Hove
4 - #232 Jan Antoszewski
5 - #230 Nikodem Wierzbicki
6 - #218 Anders Gajczyk
7 - #288 Bartosz Paziewski
8 - #221 Liv Andersen
9 - #208 Szymon Urbaniak
10 - #217 Mikołaj Cegielski
11 - #255 Jan Galeja
12 - #277 Kacper Szczurek
13 - #299 Jacek Pawlak
14 - #211 Kamil Donicz
15 - #234 Karolina Janicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #201 Michał Kasiborski
2 - #235 Mateusz Pyłka
3 - #294 Sebastian Hove
4 - #232 Jan Antoszewski
5 - #230 Nikodem Wierzbicki
6 - #218 Anders Gajczyk
7 - #288 Bartosz Paziewski
8 - #221 Liv Andersen
10 - #217 Mikołaj Cegielski
11 - #255 Jan Galeja
12 - #277 Kacper Szczurek
13 - #299 Jacek Pawlak
14 - #211 Kamil Donicz
15 - #234 Karolina Janicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
2.331
13:52:43.440
1
57.924
64.4
1:00.255
13:53:41.364
+6.816
51.108
2
51.967
71.8
1:52.222
13:54:33.331
+0.183
51.784
3
52.375
71.3
2:44.597
13:55:25.706
+1.412
50.963
4
52.154
71.6
3:36.751
13:56:17.860
+1.329
50.825
5
51.670
72.3
4:28.421
13:57:09.530
+0.748
50.922
6
51.705
72.2
5:20.126
13:58:01.235
+1.028
50.677
7
51.639
72.3
6:11.765
13:58:52.874
+0.702
50.937
8
52.970
70.5
7:04.735
13:59:45.844
+2.046
50.924
9
51.425
72.6
7:56.160
14:00:37.269
+0.461
50.964
10
51.286
72.8
8:47.446
14:01:28.555
+0.263
51.023