https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał 2
2015 | Karting
|
Puchar ROK
X Runda Pucharu Rok
-
Toruń
, 8 sierpnia 2015
Lechosław Dudka
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #112 Adrian Janicki
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #114 Marcel Kuc
4 - #166 Jakub Szablewski
5 - #151 Piotr Protasiewicz
6 - #127 Wiktor Leśkiewicz
7 - #187 Maciej Banaś
8 - #165 Alan Lalak
9 - #188 Aleksander Klimaszewski
10 - #124 Franciszek Palmirski
11 - #168 Stach Nowicki-Wysoski
12 - #100 Mateusz Wollman
13 - #123 Krzysztof Gardziel
14 - #191 Filip Zagórski
15 - #115 Filip Konieczny
16 - #131 Hubert Kowalczyk
17 - #140 Gabriel Łukasiewicz
18 - #189 Alan Kruszyński
19 - #135 Oliwier Pyłka
20 - #139 Jan Draniak
21 - #101 Karol Pasiewicz
22 - #116 Jakub Rutkowski
23 - #136 Mateusz Lenart
WK - #171 Danielius Vavilovas
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #112 Adrian Janicki
2 - #111 Gustas Grinbergas
3 - #114 Marcel Kuc
4 - #166 Jakub Szablewski
5 - #151 Piotr Protasiewicz
6 - #127 Wiktor Leśkiewicz
7 - #187 Maciej Banaś
8 - #165 Alan Lalak
9 - #188 Aleksander Klimaszewski
10 - #124 Franciszek Palmirski
11 - #168 Stach Nowicki-Wysoski
12 - #100 Mateusz Wollman
13 - #123 Krzysztof Gardziel
15 - #115 Filip Konieczny
16 - #131 Hubert Kowalczyk
17 - #140 Gabriel Łukasiewicz
18 - #189 Alan Kruszyński
19 - #135 Oliwier Pyłka
20 - #139 Jan Draniak
21 - #101 Karol Pasiewicz
22 - #116 Jakub Rutkowski
23 - #136 Mateusz Lenart
WK - #171 Danielius Vavilovas
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrian Janicki
2.594
14:52:03.253
1
1:01.944
60.3
1:04.538
14:53:05.197
+4.501
57.443
2
57.182
65.3
2:01.720
14:54:02.379
+1.340
55.842
3
56.992
65.5
2:58.712
14:54:59.371
+1.563
55.429
4
56.346
66.3
3:55.058
14:55:55.717
+1.200
55.146
5
56.208
66.4
4:51.266
14:56:51.925
+1.307
54.901
6
56.185
66.4
5:47.451
14:57:48.110
+1.180
55.005
7
56.208
66.4
6:43.659
14:58:44.318
+1.530
54.678
8
56.108
66.5
7:39.767
14:59:40.426
+1.401
54.707
9
56.443
66.1
8:36.210
15:00:36.869
+1.634
54.809
10
56.551
66.0
9:32.761
15:01:33.420
+1.849
54.702
11
56.395
66.2
10:29.156
15:02:29.815
+1.647
54.748
12
56.161
66.5
11:25.317
15:03:25.976
+1.496
54.665
13
56.236
66.4
12:21.553
15:04:22.212
+1.539
54.697
14
56.477
66.1
13:18.030
15:05:18.689
+1.802
54.675