Mini ROK - Finał 2

2015 | Karting | Puchar ROK

VI Runda Pucharu Rok - Stary Kisielin, 7 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

112

Adrian Janicki

Automobilklub Zielonogórski DUET

Jastrzębski Racing

14

14:16.976

50

2

114

Marcel Kuc

TTSK K-TEAM Tarnów

14

14:18.604

40

3

127

Wiktor Leśkiewicz

Klub Sportowy ST-RACING Koszalin

KRK

14

14:19.108

32

4

135

Oliwier Pyłka

AK Polski

Jastrzębski Racing

14

14:21.000

26

5

166

Jakub Szablewski

Automobilklub Leszczyński

14

14:22.447

22

6

111

Gustas Grinbergas

SPSK Motokart Suwałki

WTR Racing Team

14

14:26.066

20

7

101

Karol Pasiewicz

Automobilklub Wielkopolski

14

14:26.443

19

8

187

Maciej Banaś

Automobilklub Leszczyński

AMO Racing Team

14

14:34.408

18

9

171

Danielius Vavilovas

SPSK Motokart Suwałki

WTR Racing Team

14

14:42.871

17

10

165

Alan Lalak

HAWI Racing Team

Junior 1.pl Racing Team

14

14:45.785

16

11

151

Piotr Protasiewicz

Wallrav Racing Club

WTR Racing Team

14

14:46.908

15

12

124

Franciszek Palmirski

Automobilklub Wielkopolski

14

14:49.752

14

13

136

Mateusz Lenart

TMSM Sparta Wrocław

KRK

14

14:52.566

13

14

188

Aleksander Klimaszewski

Klub Sportowy ST-RACING Koszalin

14

14:59.255

12

15

143

Kacper Mendrek

Automobilklub Wielkopolski

14

15:16.353

11

16

191

Filip Zagórski

Automobilklub Wielkopolski

WTR Racing Team

14

15:18.040

10

17

116

Jakub Rutkowski

Automobilklub Wielkopolski

14

15:18.271

9

18

168

Stach Nowicki-Wysoski

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

13

14:22.111

8

19

141

Marcel Skotarczak

BTM Bydgoszcz

12

12:31.616

7

20

140

Gabriel Łukasiewicz

TTSK K-TEAM Tarnów

12

13:10.524

6

21

199

Adam Szydłowski

Automobilklub Leszczyński

12

13:51.507

5

22

123

Krzysztof Gardziel

TTSK K-TEAM Tarnów

12

14:12.841

4

23

189

Alan Kruszyński

Klub Sportowy ST-RACING Koszalin

ST-Racing Salach Tomasz

11

13:10.038

3

24

115

Filip Konieczny

Automobilklub Zielonogórski DUET

9

9:54.876

2

25

139

Jan Draniak

AK Polski

SPEED KART

8

8:44.690

1

26

120

Marcel Marcinkiewicz

Automobilklub Zielonogórski DUET

ACR

3

3:23.458