https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Finał 2
2015 | Karting
|
Puchar ROTAX
X Runda Pucharu Rotax
-
Radom
, 27 września 2015
Wiesław Tymiński
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #14 Marcel Kuc
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #54 Jerzy Spinkiewicz
4 - #7 Axel Kożuchowski
5 - #2 Karol Litwiniec
6 - #11 Karol Pasiewicz
7 - #9 Oskar Pomorski
8 - #35 Oliwier Pyłka
9 - #79 Jan Jóźwiak
10 - #4 Karol Kręt
11 - #78 Kacper Rogala
12 - #55 Dawid Maślakiewicz
13 - #59 Lukas Malek
14 - #77 Maksymilian Obst
15 - #23 Natalia Gładysz
16 - #6 Szymon Szostak
17 - #99 Jonathan Madden
18 - #74 Oskar Sitek
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #21 Maciej Gładysz
21 - #69 Borys Rogala
22 - #40 Gabriel Łukasiewicz
23 - #46 Mateusz Lenart
WK - #76 Bartłomiej Piekutowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #14 Marcel Kuc
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #54 Jerzy Spinkiewicz
4 - #7 Axel Kożuchowski
5 - #2 Karol Litwiniec
7 - #9 Oskar Pomorski
8 - #35 Oliwier Pyłka
9 - #79 Jan Jóźwiak
10 - #4 Karol Kręt
11 - #78 Kacper Rogala
12 - #55 Dawid Maślakiewicz
13 - #59 Lukas Malek
14 - #77 Maksymilian Obst
15 - #23 Natalia Gładysz
16 - #6 Szymon Szostak
17 - #99 Jonathan Madden
18 - #74 Oskar Sitek
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #21 Maciej Gładysz
21 - #69 Borys Rogala
22 - #40 Gabriel Łukasiewicz
23 - #46 Mateusz Lenart
WK - #76 Bartłomiej Piekutowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Kuc
0.619
14:29:27.584
1
36.871
80.1
37.490
14:30:04.455
-0.829
37.700
2
35.748
82.6
1:13.238
14:30:40.203
+0.146
35.602
3
36.154
81.7
1:49.392
14:31:16.357
+0.286
35.868
4
36.017
82.0
2:25.409
14:31:52.374
+0.160
35.857
5
35.886
82.3
3:01.295
14:32:28.260
-0.234
36.120
6
36.176
81.6
3:37.471
14:33:04.436
+0.503
35.673
7
36.597
80.7
4:14.068
14:33:41.033
+0.697
35.900
8
35.929
82.2
4:49.997
14:34:16.962
-0.425
36.354
9
35.977
82.1
5:25.974
14:34:52.939
-0.021
35.998
10
35.909
82.2
6:01.883
14:35:28.848
+0.042
35.867
11
42.146
70.0
6:44.029
14:36:10.994
+6.260
35.886
12
35.822
82.4
7:19.851
14:36:46.816
-0.022
35.844
13
35.678
82.7
7:55.529
14:37:22.494
-0.175
35.853
14
35.575
83.0
8:31.104
14:37:58.069
-0.257
35.832
15
35.581
83.0
9:06.685
14:38:33.650
-0.105
35.686
16
35.557
83.0
9:42.242
14:39:09.207
-0.350
35.907
17
35.608
82.9
10:17.850
14:39:44.815
-0.291
35.899