https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Extreme - Bieg Finałowy
2016 | Cross Country
|
Pozostałe
Moto Iron Man
-
Radom
, 2 października 2016
Andrzej Rencz
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #70 Patryk Wiśniewski
2 - #42. Marcin Tynowski
3 - #31 Wojciech Koniuszewski
4 - #23 Marcin Wiktorowski
5 - #2 Adam Zych
6 - #1 Maciej Majcher
7 - #29 Krzysztof Kowalski
8 - #87 Paweł Baranek
9 - #18 Łukasz Gładysz
10 - #28 Łukasz Duchnik
11 - #14 Krzysztof Tarnowski
12 - #83 Daniel Brelak
13 - #88 Jakub Zajchowski
14 - #3 Kamil Białkowski
15 - #39 Marcin Masłowski
16 - #12 Grzegorz Duchnik
17 - #52 Marcin Gałecki
18 - #81 Mateusz Majcher
19 - #38 Paweł Flisek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #70 Patryk Wiśniewski
2 - #42. Marcin Tynowski
3 - #31 Wojciech Koniuszewski
5 - #2 Adam Zych
6 - #1 Maciej Majcher
7 - #29 Krzysztof Kowalski
8 - #87 Paweł Baranek
9 - #18 Łukasz Gładysz
10 - #28 Łukasz Duchnik
11 - #14 Krzysztof Tarnowski
12 - #83 Daniel Brelak
13 - #88 Jakub Zajchowski
14 - #3 Kamil Białkowski
15 - #39 Marcin Masłowski
16 - #12 Grzegorz Duchnik
17 - #52 Marcin Gałecki
18 - #81 Mateusz Majcher
19 - #38 Paweł Flisek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Wiśniewski
1
3:07.907
32.6
3:07.907
11:55:37.796
+35.817
2:32.090
2
2:49.230
36.2
5:57.137
11:58:27.026
+18.999
2:30.231
3
2:42.215
37.7
8:39.352
12:01:09.241
+15.239
2:26.976
4
2:46.035
36.9
11:25.387
12:03:55.276
+19.089
2:26.946
5
2:48.617
36.3
14:14.004
12:06:43.893
+20.391
2:28.226
6
2:47.633
36.5
17:01.637
12:09:31.526
+11.359
2:36.274
7
2:48.785
36.3
19:50.422
12:12:20.311
+16.121
2:32.664
8
2:54.500
35.1
22:44.922
12:15:14.811
+21.934
2:32.566
9
2:50.996
35.8
25:35.918
12:18:05.807
+15.984
2:35.012
10
2:53.833
35.2
28:29.751
12:20:59.640
+17.235
2:36.598
11
8:19.450
12.3
36:49.201
12:29:19.090
+40.590
7:38.860
12
6:10.316
16.5
42:59.517
12:35:29.406
-7.899
6:18.215
13
6:05.215
16.8
49:04.732
12:41:34.621
+0.590
6:04.625
14
6:03.484
16.8
55:08.216
12:47:38.105
-1.613
6:05.097
15
6:05.867
16.7
1:01:14.083
12:53:43.972
+1.910
6:03.957
16
6:28.782
15.7
1:07:42.865
13:00:12.754
+8.110
6:20.672
17
3:50.726
26.5
1:11:33.591
13:04:03.480
+6.784
3:43.942
18
3:58.867
25.6
1:15:32.458
13:08:02.347
+9.551
3:49.316
19
3:51.653
26.4
1:19:24.111
13:11:54.000
-7.117
3:58.770
20
3:51.890
26.4
1:23:16.001
13:15:45.890
-7.887
3:59.777
21
3:59.856
25.5
1:27:15.857
13:19:45.746
-1.367
4:01.223
22
3:52.445
26.3
1:31:08.302
13:23:38.191
-24.488
4:16.933