https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/KTM
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2016 | Cross Country
|
KTM Enduro Race Extreme
KTM Enduro Race Extreme I Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 10 kwietnia 2016
Paweł Dydziński
Daniel Grzelak
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #94 Tomasz Lango
2 - #242 Denis Lebiediew
3 - #71 Jarosław Narwojsz
4 - #38 Kamil Maczukin
5 - #70 Paweł Lemańczyk
6 - #116 Łukasz Baranowski
7 - #172 Rafał Siekacz
8 - #16 Paweł Sekuła
9 - #12 Robert Lipka
10 - #124 Rafał Kamiński
11 - #118 Marcin Paukszto
12 - #193 Mariusz Skorynko
13 - #5 Szymon Syryca
14 - #3 Wojciech Mrozek
15 - #92 Anton Ciechanowski
16 - #65 Bartosz Drozd
17 - #17 Marek Daniłowicz
18 - #400 Rafał Farasiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #94 Tomasz Lango
2 - #242 Denis Lebiediew
3 - #71 Jarosław Narwojsz
4 - #38 Kamil Maczukin
5 - #70 Paweł Lemańczyk
6 - #116 Łukasz Baranowski
7 - #172 Rafał Siekacz
8 - #16 Paweł Sekuła
9 - #12 Robert Lipka
10 - #124 Rafał Kamiński
11 - #118 Marcin Paukszto
12 - #193 Mariusz Skorynko
14 - #3 Wojciech Mrozek
15 - #92 Anton Ciechanowski
16 - #65 Bartosz Drozd
17 - #17 Marek Daniłowicz
18 - #400 Rafał Farasiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Lango
18.661
16:48:58.670
1
1:51.984
257.2
2:10.645
16:50:50.654
+24.672
1:27.312
2
1:36.539
298.3
3:47.184
16:52:27.193
+7.289
1:29.250
3
1:38.043
293.7
5:25.227
16:54:05.236
+9.719
1:28.324
4
1:35.094
7:00.321
16:55:40.330
+1.758
1:33.336
5
1:37.145
296.5
8:37.466
16:57:17.475
+8.727
1:28.418
6
1:35.675
10:13.141
16:58:53.150
-8.778
1:44.453
7
3:09.887
151.7
13:23.028
17:02:03.037
+1:38.347
1:31.540
8
1:44.117
276.6
15:07.145
17:03:47.154
+10.543
1:33.574
9
1:47.301
268.4
16:54.446
17:05:34.455
+13.059
1:34.242
10
1:55.059
250.3
18:49.505
17:07:29.514
+22.129
1:32.930
11
1:51.140
259.1
20:40.645
17:09:20.654
+17.703
1:33.437