https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja A - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 3 kwietnia 2016
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Łukasz Kurowski
2 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
3 - #473 Alan Barszczewski
4 - #897 Mariusz Kubat
5 - #6 Sławomir Milczarek
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #27 Filip Kamiński
8 - #120 Szymon Wójcik
9 - #726 Patryk Rokita
10 - #214 Marcin Kurowski
11 - #245 Bartłomiej Pawłowski
12 - #264 Bartosz Szutowski
13 - #50 Tomasz Kujawiak
14 - #4 Michał Włodarczyk
15 - #152 Szymon Łącki
16 - #906 Maciej Majcher
17 - #132 Dominik Pawłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Łukasz Kurowski
2 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
3 - #473 Alan Barszczewski
4 - #897 Mariusz Kubat
5 - #6 Sławomir Milczarek
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #27 Filip Kamiński
8 - #120 Szymon Wójcik
9 - #726 Patryk Rokita
10 - #214 Marcin Kurowski
11 - #245 Bartłomiej Pawłowski
12 - #264 Bartosz Szutowski
13 - #50 Tomasz Kujawiak
14 - #4 Michał Włodarczyk
15 - #152 Szymon Łącki
16 - #906 Maciej Majcher
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kurowski
9:57.175
14:02:36.936
1
6:55.013
43.4
16:52.188
14:09:31.949
+1:28.761
5:26.252
2
8:28.098
35.4
25:20.286
14:18:00.047
+2:52.073
5:36.025
3
7:23.390
40.6
32:43.676
14:25:23.437
+1:44.082
5:39.308
4
7:17.713
41.1
40:01.389
14:32:41.150
+1:40.767
5:36.946
5
7:16.668
41.2
47:18.057
14:39:57.818
+1:42.536
5:34.132
6
8:53.403
33.7
56:11.460
14:48:51.221
+3:16.829
5:36.574
7
7:25.300
40.4
1:03:36.760
14:56:16.521
+1:51.603
5:33.697
8
7:24.190
40.5
1:11:00.950
15:03:40.711
+44.548
6:39.642
9
7:48.559
38.4
1:18:49.509
15:11:29.270
+2:01.759
5:46.800
10
7:16.580
41.2
1:26:06.089
15:18:45.850
+1:24.852
5:51.728