https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego III Runda
-
Lipowczyce
, 21 sierpnia 2016
Zbigniew Orłamowski
Jacek Dębski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #492 Paweł Grzymkowski
2 - #717 Konrad Skórniewski
3 - #315 Piotr Suszyński
4 - #50 Damian Grzybek
5 - #655 Roman Śmigaj
6 - #82 Mateusz Szczepaniak
7 - #462 Radosław Zdziarski
8 - #3 Dawid Kurzawa
9 - #458 Marcin Gajewski
10 - #755 Wiktor Sumka
11 - #294 Tomasz Mikołajczyk
12 - #40 Marcin Jarecki
13 - #585 Jakub Wężyk
14 - #330 Adam Słotwiński
15 - #2 Piotr Cesarz
16 - #99 Iskra Wiktor
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #492 Paweł Grzymkowski
2 - #717 Konrad Skórniewski
3 - #315 Piotr Suszyński
4 - #50 Damian Grzybek
5 - #655 Roman Śmigaj
6 - #82 Mateusz Szczepaniak
8 - #3 Dawid Kurzawa
9 - #458 Marcin Gajewski
10 - #755 Wiktor Sumka
11 - #294 Tomasz Mikołajczyk
12 - #40 Marcin Jarecki
13 - #585 Jakub Wężyk
14 - #330 Adam Słotwiński
15 - #2 Piotr Cesarz
16 - #99 Iskra Wiktor
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Grzymkowski
1
9:32.665
11:46:20.455
2
7:05.882
42.3
16:38.547
11:53:26.337
+1:18.074
5:47.808
3
6:27.004
46.5
23:05.551
11:59:53.341
+40.172
5:46.832
4
6:53.325
43.5
29:58.876
12:06:46.666
+1:12.676
5:40.649
5
6:51.683
43.7
36:50.559
12:13:38.349
+52.511
5:59.172
6
7:25.164
40.4
44:15.723
12:21:03.513
+1:34.399
5:50.765
7
7:31.887
39.8
51:47.610
12:28:35.400
+1:28.969
6:02.918
8
8:07.641
36.9
59:55.251
12:36:43.041
+1:07.270
7:00.371
9
8:01.132
37.4
1:07:56.383
12:44:44.173
+51.983
7:09.149
10
8:21.743
35.9
1:16:18.126
12:53:05.916
+1:25.974
6:55.769
11
13:55.675
21.5
1:30:13.801
13:07:01.591
+6:57.366
6:58.309