https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski I i II Runda
-
Kwidzyn
, 10 kwietnia 2016
Karol Knap
Tadeusz Ulenberg
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #916 Łukasz Suchorowski
2 - #24 Tomasz Gawron
3 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
4 - #312 Leszek Gałązka
5 - #600 Michał Świątkowski
6 - #105 Bartosz Wiśniewski
7 - #93 Mirosław Pleskot
8 - #674 Janusz Michałek
9 - #274 Sławomir Ratkowski
10 - #880 Piotr Pogorzelski
11 - #290 Łukasz Kubicki
12 - #66 Patryk Stachowiak
13 - #175 Tomasz Kałaska
14 - #914 Piotr Bednarczyk
15 - #640 Karol Gaweł
16 - #505 Katarzyna Bąk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #916 Łukasz Suchorowski
3 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
4 - #312 Leszek Gałązka
5 - #600 Michał Świątkowski
6 - #105 Bartosz Wiśniewski
7 - #93 Mirosław Pleskot
8 - #674 Janusz Michałek
9 - #274 Sławomir Ratkowski
10 - #880 Piotr Pogorzelski
11 - #290 Łukasz Kubicki
12 - #66 Patryk Stachowiak
13 - #175 Tomasz Kałaska
14 - #914 Piotr Bednarczyk
15 - #640 Karol Gaweł
16 - #505 Katarzyna Bąk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Suchorowski
1
21:04.534
13:17:10.790
2
16:05.880
37.3
37:10.414
13:33:16.670
-14.128
16:20.008
3
16:02.850
37.4
53:13.264
13:49:19.520
+2.191
16:00.659
4
16:18.162
36.8
1:09:31.426
14:05:37.682
+8.270
16:09.892
5
16:41.571
35.9
1:26:12.997
14:22:19.253
-4.441
16:46.012
6
17:03.691
35.2
1:43:16.688
14:39:22.944
+1:02.795
16:00.896