https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Enduro/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2016 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
I i II Runda Mistrzostw Polski
-
Buczek
, 17 kwietnia 2016
Damian Dąbrowski
Jacek Dębski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #716 Kamil Szuta
2 - #19 Damian Magierowski
3 - #54 Karol Orawiec
4 - #311 Krzysztof Nędzka
5 - #264 Bartosz Szutowski
6 - #211 Roland Misztal
7 - #227 Sebastian Karalus
NU - #710 Dawid Mordasiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #716 Kamil Szuta
2 - #19 Damian Magierowski
3 - #54 Karol Orawiec
4 - #311 Krzysztof Nędzka
5 - #264 Bartosz Szutowski
6 - #211 Roland Misztal
NU - #710 Dawid Mordasiewicz
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Kamil Szuta
START
10:30:15.730
ST1
2:46.490
10:35:48.040
+1.950
2:44.540
ST2
2:53.790
10:41:03.330
+15.330
2:38.460
PKC1
11:25:14.830
ST3
3:10.420
11:30:27.020
+26.020
2:44.400
ST4
2:57.030
11:35:44.310
+32.510
2:24.520
PKC2
12:20:07.020
ST5
2:59.110
12:25:17.790
+13.290
2:45.820
ST6
2:37.690
12:31:22.040
+15.170
2:22.520
PKC3
13:15:07.220
ST7
2:52.430
13:20:29.340
+8.460
2:43.970
ST8
2:33.330
13:25:12.300
+14.890
2:18.440
PKC4
14:10:08.290
ST9
2:51.810
14:15:59.050
+13.800
2:38.010
ST10
2:39.630
14:21:58.530
+20.720
2:18.910
PFN
15:05:12.730
FINISH
15:12:54.980