Amator - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Pozostałe

Kruszywa Extreme Enduro Race - Skrzypiec, 15 października 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

150

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

7

2:17:07.418

25

2

309

Alan Drożdżowski

ŁKM Łódź

Husqvarna

6

2:13:26.253

+1 okr.

22

3

13

Bartłomiej Klimek

NZ

KTM

6

2:15:24.063

+1 okr.

20

4

201

Jan Pozar

Czechy

KTM

6

2:23:00.699

+1 okr.

18

5

14

Mariusz Głowacz

Stowarzyszenie KCH

KTM

5

2:01:33.227

+2 okr.

16

6

23.

Cyprian Spurek

NZ

Husqvarna

5

2:01:41.276

+2 okr.

15

7

72

Wiesław Polnik

96 Enduro

Husqvarna

5

2:02:33.133

+2 okr.

14

8

172

Marek Ciepły

ETG

KTM

5

2:08:48.602

+2 okr.

13

9

447

Dariusz Pielczyk

96 Enduro

KTM

5

2:09:35.468

+2 okr.

12

10

228

Michał Głubczyk

NZ

KTM

5

2:09:50.001

+2 okr.

11

11

154

Marek Sklorz

NZ

KTM

5

2:10:40.509

+2 okr.

10

12

969

Libor Kucera

Czechy

5

2:12:21.711

+2 okr.

9

13

17

Andrzej Ochowicz

Enduro DDW

KTM

5

2:12:39.073

+2 okr.

8

14

180

Krzysztof Lenik

96 Enduro

Beta

5

2:15:17.983

+2 okr.

7

15

292

Łukasz Nowinowski

NZ

Yamaha

5

2:16:07.008

+2 okr.

6

16

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

5

2:16:14.857

+2 okr.

5

17

111

Szczepan Ożóg

Enduro Brody

KTM

5

2:17:11.971

+2 okr.

4

18

335

Rafał Moskała

NZ

KTM

5

2:18:36.824

+2 okr.

3

19

214

Artur Pawlik

BKM SILESIA Bytom

KTM

5

2:21:56.109

+2 okr.

2

20

77.

Grzegorz Lorek

RETA TEAM

Yamaha

5

2:25:45.924

+2 okr.

1

21

16

Krzysztof Kaczmarczyk

NZ

Beta

5

2:28:37.781

+2 okr.

22

527

Dorota Dudzik

MKS Gorce

KTM

5

2:28:47.231

+2 okr.

23

97.

Artur Michalak

NZ

KTM

5

2:30:17.928

+2 okr.

24

969.

Dawid Rupa

NZ

KTM

4

2:00:09.445

+3 okr.

25

18

Piotr Szendzielosz

NZ

KTM

4

2:01:18.211

+3 okr.

26

247

Przemysław Nowak

NZ

KTM

4

2:02:23.402

+3 okr.

27

115

Jacek Karczmarz

NZ

KTM

4

2:02:27.038

+3 okr.

28

48

Paweł Dulowski

Stowarzyszenie KCH

Husaberg

4

2:02:52.640

+3 okr.

29

21

Maciej Pasiowiec

NZ

KTM

4

2:04:55.457

+3 okr.

30

96

Marek Paciorkiewicz

NZ

KTM

4

2:07:30.532

+3 okr.

31

75

Jarosła Suruło

NZ

Beta

4

2:09:19.061

+3 okr.

32

9

Krzysztof Oskwarek

NZ

Sherco

4

2:09:25.570

+3 okr.

33

22

Marcin Staś

NZ

KTM

4

2:11:34.935

+3 okr.

34

21.

Szymon Pinocy

NZ

KTM

4

2:15:05.221

+3 okr.

35

27

Karol Ratka

NZ

KTM

4

2:16:31.060

+3 okr.

36

78

Łukasz Durek

NZ

KTM

4

2:21:33.998

+3 okr.

37

82

Mariusz Wolak

OT Głuchołazy

Husqvarna

4

2:21:57.920

+3 okr.

38

200

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

3

1:15:45.132

+4 okr.

39

73

Sylwester Cieszko

NZ

Beta

3

1:44:39.561

+4 okr.

40

07

Damian Smerczek

SMK Enduro Czerwionka

KTM

3

1:46:02.242

+4 okr.

41

26

Rafał Urban

Stowarzyszenie KCH

KTM

3

1:51:48.616

+4 okr.

42

51

Tomasz Ciapka

NZ

Honda

3

1:54:08.521

+4 okr.

43

57

Dominik Karaś

Hard Enduro Team Żory

Husaberg

3

1:56:00.924

+4 okr.

44

69

Łukasz Szwiec

SMK Enduro Czerwionka

Honda

3

1:59:40.641

+4 okr.

45

101.

Damian Lempik

NZ

Yamaha

3

2:10:17.157

+4 okr.

46

11

Michał Pijewski

NZ

KTM

3

2:16:37.919

+4 okr.

47

03

Grzegorz Andrzejewski

NZ

KTM

3

2:25:10.622

+4 okr.

48

23

Adrian Gwoździk

96 Enduro

KTM

2

44:57.513

+5 okr.

49

160

Dariusz Nalewajek

WSM CHEŁMIEC

KTM

2

50:48.412

+5 okr.

50

77..

Łukasz Cebula

NZ

KTM

2

1:10:35.060

+5 okr.

51

170

Maciej Bednarek

NZ

KTM

2

1:11:26.832

+5 okr.

52

190

Rafał Masłowski

Motopower Lipowczyce

KTM

2

1:19:26.090

+5 okr.

53

79

Michał Sobutkowski

NZ

KTM

2

1:45:26.090

+5 okr.

54

59

Daniel Sirant

Enduro DDW

Suzuki

2

1:46:04.115

+5 okr.

55

20

Szymon Szymończyk

NZ

Honda

2

1:59:46.035

+5 okr.

56

15

Szymon Piekarczyk

NZ

2

2:04:29.797

+5 okr.

57

88

Jan Ślusarczyk

NZ

Husaberg

1

19:02.552

+6 okr.

58

777.

Łukasz Karpa

ETG

KTM

1

21:30.481

+6 okr.

59

261

Juri Studnicka

Enduro Moravia

KTM

1

21:45.095

+6 okr.

60

12

Jakub Pawłowski

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

GASGAS

1

33:55.483

+6 okr.

61

83

Sebastian Paruzel

NZ

KTM

1

33:59.777

+6 okr.

62

62

Patryk Kulpa

NZ

KTM

1

35:28.885

+6 okr.

63

199

Łukasz Budka

Stowarzyszenie KCH

Beta

1

38:00.414

+6 okr.

64

145

Stanisław Pasko

NZ

KTM

1

38:37.886

+6 okr.

65

98

Patryk Pawłowski

Enduro DDW

Honda

1

38:55.371

+6 okr.

66

86.

Tomasz Stępień

NZ

KTM

1

39:26.773

+6 okr.

67

87

Michał Niewiadomski

NZ

Yamaha

1

42:16.354

+6 okr.

68

66

Mariusz Michalicki

TOMIR Racing Team

KTM

1

43:27.963

+6 okr.

69

123.

Mateusz Rusek

NZ

Yamaha

1

51:15.186

+6 okr.

70

182

Aleksander Staszczak

OT Głuchołazy

Husqvarna

1

54:52.855

+6 okr.

71

23...

Paweł Jacuś

Enduro DDW

GASGAS

1

55:19.143

+6 okr.

72

810

Piotr Bilakiewicz

Enduro DDW

Yamaha

1

1:04:20.056

+6 okr.

73

811

Bartosz Walentynowicz

Enduro DDW

Honda

1

1:07:31.316

+6 okr.

74

161

Piotr Wiewióra

NZ

Husqvarna

1

1:44:28.746

+6 okr.

75

665

Oskar Grychowski

NZ

KTM

+7 okr.

76

411

Maksymilian Gurazda

Motopower Lipowczyce

KTM

+7 okr.

77

84

Marcin Pazera

NZ

KTM

+7 okr.

78

85

Krzysztof Dylak

NZ

Yamaha

+7 okr.