https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/KTM
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
KTMSKLEP.PL Enduro Race
I Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 9 kwietnia 2017
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Robert Lipka
2 - #111 Tomasz Żuralski
3 - #87 Adrian Prusinowski
4 - #717 Marcin Szukis
5 - #210 Mateusz Dydziński
6 - #587 Mariusz Majowicz
7 - #412 Karol Urban
8 - #231 Wojciech Grabowski
9 - #66 Jacek Paczkowski
10 - #30 Damian Konośko
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Robert Lipka
2 - #111 Tomasz Żuralski
4 - #717 Marcin Szukis
5 - #210 Mateusz Dydziński
6 - #587 Mariusz Majowicz
7 - #412 Karol Urban
8 - #231 Wojciech Grabowski
9 - #66 Jacek Paczkowski
10 - #30 Damian Konośko
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Lipka
21.348
14:19:30.636
1
1:35.687
188.1
1:57.035
14:21:06.323
2
1:30.981
197.8
3:28.016
14:22:37.304
3
1:30.000
200.0
4:58.016
14:24:07.304
4
1:29.769
200.5
6:27.785
14:25:37.073
5
1:30.313
199.3
7:58.098
14:27:07.386
6
1:31.847
196.0
9:29.945
14:28:39.233
7
1:31.422
196.9
11:01.367
14:30:10.655
8
1:30.813
198.2
12:32.180
14:31:41.468
9
1:28.421
203.6
14:00.601
14:33:09.889
10
1:31.758
196.2
15:32.359
14:34:41.647
11
1:33.844
191.8
17:06.203
14:36:15.491
12
1:33.070
193.4
18:39.273
14:37:48.561
13
1:30.688
198.5
20:09.961
14:39:19.249
14
1:30.840
198.2
21:40.801
14:40:50.089