https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad Amator - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
I Runda
-
Seroki
, 26 marca 2017
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #193 Grzegorz Spadliński
2 - #677. Marcin Stańczak
3 - #12 Kamil Szczech
4 - #216 Adam Pająk
5 - #334 Przemysław Wojtera
6 - #1 Krystian Mańka
7 - #18 Oskar Borowiecki
8 - #0 Krzysztof Urbaniak
9 - #124 Piotr Jankiewicz
10 - #34 Michał Pytkowski
WK - #501 Łukasz Olczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #193 Grzegorz Spadliński
2 - #677. Marcin Stańczak
3 - #12 Kamil Szczech
4 - #216 Adam Pająk
5 - #334 Przemysław Wojtera
6 - #1 Krystian Mańka
7 - #18 Oskar Borowiecki
8 - #0 Krzysztof Urbaniak
9 - #124 Piotr Jankiewicz
10 - #34 Michał Pytkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Grzegorz Spadliński
1
7:48.083
12:29:02.131
2
6:09.858
48.7
13:57.941
12:35:11.989
-9.485
6:19.343
3
6:16.675
47.8
20:14.616
12:41:28.664
+24.304
5:52.371
4
16:50.652
17.8
37:05.268
12:58:19.316
+10:56.364
5:54.288
5
6:28.775
46.3
43:34.043
13:04:48.091
+29.026
5:59.749