https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
III Runda
-
Krzepice
, 6 sierpnia 2017
Andrzej Kotopka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Bartłomiej Jończyk
2 - #138 Marcin Szkop
3 - #16 Łukasz Gajda
4 - #75 Adam Pluta
5 - #790 Kamil Gajda
6 - #99 Krzysztof Maleńczak
7 - #462 Rafał Masłowski
8 - #2 Bartosz Mielczerek
9 - #32 Marcin Nazarski
10 - #74 Kamil Go
11 - #200 Konrad Wydmuch
12 - #1 Tomasz Jarząbek
13 - #121 Marcin Blukacz
14 - #262 Mirosław Wydmuch
15 - #426 Mariusz Wilk
16 - #212 Kamil Woźny
WK - #266 Adrian Mulaczyk
WK - #107 Roman Stawieraj
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Bartłomiej Jończyk
2 - #138 Marcin Szkop
3 - #16 Łukasz Gajda
5 - #790 Kamil Gajda
6 - #99 Krzysztof Maleńczak
7 - #462 Rafał Masłowski
8 - #2 Bartosz Mielczerek
9 - #32 Marcin Nazarski
10 - #74 Kamil Go
11 - #200 Konrad Wydmuch
12 - #1 Tomasz Jarząbek
13 - #121 Marcin Blukacz
14 - #262 Mirosław Wydmuch
15 - #426 Mariusz Wilk
16 - #212 Kamil Woźny
WK - #266 Adrian Mulaczyk
WK - #107 Roman Stawieraj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej Jończyk
1
7:12.254
14:09:54.069
2
7:55.229
60.6
15:07.483
14:17:49.298
+12.341
7:42.888
3
7:46.584
61.7
22:54.067
14:25:35.882
-0.319
7:46.903
4
7:46.283
61.8
30:40.350
14:33:22.165
-1.140
7:47.423
5
7:42.143
62.3
38:22.493
14:41:04.308
+0.198
7:41.945
6
7:42.333
62.3
46:04.826
14:48:46.641
-11.566
7:53.899
7
7:41.395
62.4
53:46.221
14:56:28.036
-2.403
7:43.798
8
8:00.129
60.0
1:01:46.350
15:04:28.165
+18.503
7:41.626