https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2017 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Kwidzyn
, 14 maja 2017
Robert Kramer
Tadeusz Ulenberg
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
2 - #40 Tomasz Wikowicz
3 - #16 Roman Ulenberg
4 - #27 Filip Kamiński
5 - #5. Piotr Dereń
6 - #422 Jeremiasz Mandecki
7 - #909 Józef Sawicki
8 - #837 Mirosław Czajkowski
9 - #501 Jakub Piątek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
2 - #40 Tomasz Wikowicz
3 - #16 Roman Ulenberg
4 - #27 Filip Kamiński
6 - #422 Jeremiasz Mandecki
7 - #909 Józef Sawicki
8 - #837 Mirosław Czajkowski
9 - #501 Jakub Piątek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sylwester Jędrzejczyk
1
15:55.060
11:44:31.159
2
16:19.364
40.4
32:14.424
12:00:50.523
+52.426
15:26.938
3
16:04.354
41.1
48:18.778
12:16:54.877
+34.143
15:30.211
4
16:47.984
39.3
1:05:06.762
12:33:42.861
+24.626
16:23.358
5
17:49.577
37.0
1:22:56.339
12:51:32.438
+1:01.261
16:48.316
6
16:29.029
40.0
1:39:25.368
13:08:01.467
-12.617
16:41.646