https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/PSIO
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
Puchar Śląska i Opolszczyzny
V Runda
-
Skrzypiec
, 2 lipca 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #42 Robert Galas
2 - #15 Jakub Pawłowski
3 - #423 Kacper Herrman
4 - #173 Kacper Dębiec
5 - #956 Krzysztof KURZACZ
6 - #996 Kamil Markiewka
7 - #1090 Szymon Długopolski
8 - #323 Bartłomiej Kuźnik
9 - #133 Rafał Luranc
10 - #181 Kamil Krzykała
11 - #125 Paweł Łupak
12 - #21 Michał Rzadkowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #42 Robert Galas
2 - #15 Jakub Pawłowski
4 - #173 Kacper Dębiec
5 - #956 Krzysztof KURZACZ
6 - #996 Kamil Markiewka
7 - #1090 Szymon Długopolski
8 - #323 Bartłomiej Kuźnik
9 - #133 Rafał Luranc
10 - #181 Kamil Krzykała
11 - #125 Paweł Łupak
12 - #21 Michał Rzadkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Galas
9:17.409
11:41:09.683
1
14:33.309
24.7
23:50.718
11:55:42.992
+10.039
14:23.270
2
15:25.031
23.4
39:15.749
12:11:08.023
+35.723
14:49.308
3
14:56.508
24.1
54:12.257
12:26:04.531
+9.726
14:46.782
4
15:59.550
22.5
1:10:11.807
12:42:04.081
-34.360
16:33.910
5
17:09.040
21.0
1:27:20.847
12:59:13.121
+1:56.067
15:12.973
6
15:33.730
23.1
1:42:54.577
13:14:46.851
+29.062
15:04.668