https://wyniki.motoresults.pl/ru/2015/Karting/ROK
Live!
Season 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Lubelskie Regional International Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Łódź Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Western Pomerania Championship
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
International Poland Championship
ROK Cup
ROTAX Cup
Children and Youth Competition
Easykart Cup
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
Polish Cup
Folkrace
Folkrace
Bydgoszcz Regional Championship
Wrack Race
Wrack Race
Warsaw Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior ROK - Final 1
2015 | Karting
|
ROK Cup
IV Runda Pucharu Rok
-
Poznań
, 17 мая 2015
Lechosław Dudka
Krzysztof Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #232 Jan Antoszewski
2 - #288 Bartosz Paziewski
3 - #255 Jan Galeja
4 - #211 Kamil Donicz
5 - #274 Bartosz Mila
6 - #235 Mateusz Pyłka
7 - #221 Liv Andersen
8 - #217 Mikołaj Cegielski
9 - #234 Karolina Janicka
10 - #201 Michał Kasiborski
11 - #200 Wojciech Grzyb
12 - #208 Szymon Urbaniak
13 - #299 Jacek Pawlak
14 - #230 Nikodem Wierzbicki
15 - #244 Kamil Pleśnierowicz
16 - #298 Valeriia Shchyholieva
17 - #275 Michalina Sabaj
18 - #295 Tymofii Stepashko
19 - #218 Anders Gajczyk
20 - #277 Kacper Szczurek
Сравни время кругов с
1 - #232 Jan Antoszewski
2 - #288 Bartosz Paziewski
3 - #255 Jan Galeja
4 - #211 Kamil Donicz
5 - #274 Bartosz Mila
6 - #235 Mateusz Pyłka
7 - #221 Liv Andersen
8 - #217 Mikołaj Cegielski
9 - #234 Karolina Janicka
10 - #201 Michał Kasiborski
11 - #200 Wojciech Grzyb
12 - #208 Szymon Urbaniak
14 - #230 Nikodem Wierzbicki
15 - #244 Kamil Pleśnierowicz
16 - #298 Valeriia Shchyholieva
17 - #275 Michalina Sabaj
18 - #295 Tymofii Stepashko
19 - #218 Anders Gajczyk
20 - #277 Kacper Szczurek
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Jan Antoszewski
2.809
12:48:20.170
1
58.278
93.2
1:01.087
12:49:18.448
+3.621
54.657
2
55.420
98.0
1:56.507
12:50:13.868
+1.217
54.203
3
55.390
98.1
2:51.897
12:51:09.258
+1.262
54.128
4
55.269
98.3
3:47.166
12:52:04.527
+1.365
53.904
5
54.989
98.8
4:42.155
12:52:59.516
+0.964
54.025
6
55.114
98.6
5:37.269
12:53:54.630
+1.112
54.002
7
55.122
98.6
6:32.391
12:54:49.752
+1.311
53.811
8
55.022
98.7
7:27.413
12:55:44.774
+1.376
53.646