https://wyniki.motoresults.pl/ru/2021/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Season 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Rally
Rally
Moto Rally
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
POLARIS RZR Trophy
СПИД Геймс
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
Polish Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
PitBike Junior - 2nd qualifying heat
2021 | Wyścigi
|
Duszan Team
X Runda
-
Zielona Góra
, 23 мая 2021
Mirosław Bożek
Łukasz Łysiak
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #270 Hubert GRABOWSKI
2 - #599 Bartosz BAMBECKI
3 - #236 Bartosz STAWICKI
4 - #1.. Jakub BUZAŁA
5 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
6 - #20. Filip WALKIEWICZ
7 - #14 Antoni KUPTEL
8 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
9 - #912 William FORSTNER
10 - #880 Laila BIELECKA
11 - #933 Patryk MARKWITZ
12 - #040 Najukochańsza Karolina
13 - #4 Wojciech TABOR
14 - #3 Kinga LORENCKA
15 - #21 Laura KUSZKA
Сравни время кругов с
2 - #599 Bartosz BAMBECKI
3 - #236 Bartosz STAWICKI
4 - #1.. Jakub BUZAŁA
5 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
6 - #20. Filip WALKIEWICZ
7 - #14 Antoni KUPTEL
8 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
9 - #912 William FORSTNER
10 - #880 Laila BIELECKA
11 - #933 Patryk MARKWITZ
12 - #040 Najukochańsza Karolina
13 - #4 Wojciech TABOR
14 - #3 Kinga LORENCKA
15 - #21 Laura KUSZKA
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Bartosz BAMBECKI
2:16.720
11:41:58.193
1
54.428
68.9
3:11.148
11:42:52.621
-1.759
56.187
2
56.502
66.4
4:07.650
11:43:49.123
+0.867
55.635
3
1:33.514
40.1
5:41.164
11:45:22.637
+38.953
54.561
4
56.077
66.9
6:37.241
11:46:18.714
+0.362
55.715
5
57.651
65.1
7:34.892
11:47:16.365
+1.775
55.876
6
55.310
67.8
8:30.202
11:48:11.675
-0.106
55.416
7
55.200
68.0
9:25.402
11:49:06.875
-1.226
56.426
8
55.360
67.8
10:20.762
11:50:02.235
-0.766
56.126
9
55.108
68.1
11:15.870
11:50:57.343
+0.616
54.492
10
55.677
67.4
12:11.547
11:51:53.020
+0.934
54.743
11
1:48.128
34.7
13:59.675
11:53:41.148
+53.081
55.047
12
56.847
66.0
14:56.522
11:54:37.995
+2.147
54.700
13
1:19.282
47.3
16:15.804
11:55:57.277
+24.656
54.626
14
54.966
68.2
17:10.770
11:56:52.243
-1.343
56.309
15
55.889
67.1
18:06.659
11:57:48.132
-0.247
56.136
16
56.144
66.8
19:02.803
11:58:44.276
-0.964
57.108
17
1:02.067
60.4
20:04.870
11:59:46.343
-17.824
1:19.891