https://wyniki.motoresults.pl/ru/2022/Motocross/MSPZ
Live!
Season 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
DMV Ladies CUP
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Кубок Силезии и Опольской области
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia CUP
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
Time Attack Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
MX Junior - Гонка 1
2022 | Motocross
|
Western Poland Championship
II Runda
-
Nowogard
, 11 - 12 июня 2022
Andrzej Gaszewski
Jarosław Hołubowski
Aldona Rudnicka
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #708 Filip SENIUK
2 - #62 Łukasz RYCZEK
3 - #102 Kacper STOKOWSKI
4 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
5 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
6 - #28 Gabriel GLINKA
7 - #12 Mateusz STASZAK
8 - #18 Mateusz KULCZYK
9 - #159 Florian BOCKLER
10 - #404 Dawid DANIELEWSKI
11 - #47 Franciszek PASTWA
12 - #40 Eryk BORECKI
13 - #252 Łukasz SZABLAK
14 - #69 Jakub PAWŁOWSKI
15 - #250 Mikołaj ARTYM
Сравни время кругов с
1 - #708 Filip SENIUK
2 - #62 Łukasz RYCZEK
3 - #102 Kacper STOKOWSKI
4 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
5 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
6 - #28 Gabriel GLINKA
7 - #12 Mateusz STASZAK
8 - #18 Mateusz KULCZYK
9 - #159 Florian BOCKLER
10 - #404 Dawid DANIELEWSKI
11 - #47 Franciszek PASTWA
13 - #252 Łukasz SZABLAK
14 - #69 Jakub PAWŁOWSKI
15 - #250 Mikołaj ARTYM
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Filip SENIUK
11:55:20.818
1
2:14.871
12:01:40.728
2
2:04.171
50.7
4:19.042
12:03:44.899
+11.380
1:52.791
3
2:04.538
50.6
6:23.580
12:05:49.437
+14.087
1:50.451
4
2:07.362
49.5
8:30.942
12:07:56.799
+17.637
1:49.725
5
2:09.736
48.6
10:40.678
12:10:06.535
+16.677
1:53.059
6
2:11.065
48.1
12:51.743
12:12:17.600
+22.360
1:48.705
7
2:22.825
44.1
15:14.568
12:14:40.425
+29.677
1:53.148
8
2:20.809
44.7
17:35.377
12:17:01.234
+22.035
1:58.774
9
2:21.262
44.6
19:56.639
12:19:22.496
+23.749
1:57.513
10
2:30.411
41.9
22:27.050
12:21:52.907
+37.216
1:53.195
11
2:31.121
41.7
24:58.171
12:24:24.028
+37.716
1:53.405