https://wyniki.motoresults.pl/ru/2023/Cross-Country/PP
Live!
Season 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Кубок Силезии и Опольской области
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior 85 - Гонка 1
2023 | Cross Country
|
Polish Cup
III i IV Runda
-
Kwidzyn
, 22 - 23 апреля 2023
Patryk Mikołajczyk
Tadeusz Ulenberg
Aldona Rudnicka
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #9 Szymon JASKOT
2 - #292 Kamil PIOTROWSKI
3 - #15 Kevin KOZŁOWSKI
4 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
5 - #4 Adam IWANIAK
6 - #309 Franciszek PRYFER
7 - #248 Antoni GIEBIEŃ
8 - #997 Maks KŁOSOWSKI
9 - #996 Łukasz KAWIAK
10 - #208 Alan KRAWCZYK
Сравни время кругов с
1 - #9 Szymon JASKOT
2 - #292 Kamil PIOTROWSKI
4 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
5 - #4 Adam IWANIAK
6 - #309 Franciszek PRYFER
7 - #248 Antoni GIEBIEŃ
8 - #997 Maks KŁOSOWSKI
9 - #996 Łukasz KAWIAK
10 - #208 Alan KRAWCZYK
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Szymon JASKOT
1
13:17.912
10:51:29.922
2
13:49.810
39.0
27:07.722
11:05:19.732
-0.175
13:49.985
3
13:45.256
39.3
40:52.978
11:19:04.988
-0.160
13:45.416
4
13:42.974
39.4
54:35.952
11:32:47.962
-19.623
14:02.597
5
14:09.063
38.2
1:08:45.015
11:46:57.025
+33.434
13:35.629
6
13:36.197
39.7
1:22:21.212
12:00:33.222
+0.629
13:35.568
7
13:41.316
39.4
1:36:02.528
12:14:14.538
+12.609
13:28.707