https://wyniki.motoresults.pl/ru/2024/Karting/ROK
Live!
Season 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
Yamaha bLU cRU Cup
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
LIQUI MOLY CUP
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Open Polish Cup SM
GP Wielkopolski
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Championship
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Mini ROK - Свободная тренировка II
2024 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Runda
-
Toruń
, 6 - 7 апреля 2024
Michał Fijałkowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #616 Kacper KLUK
2 - #672 Jan CHOJNACKI
3 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
4 - #604 Stanisław GRABOWSKI
5 - #671 Nikodem OSIECKI
6 - #695 Dominik WÓJCIK
7 - #697 Dawid TYNDEL
8 - #621 Aleksander PELIKAŃSKI
9 - #602 Jan CHAŁUPNICZAK
10 - #610 Grzegorz MARDZIEL
11 - #636 Aleksander CZUB
12 - #655 Tymoteusz MIKULSKI
13 - #624 Aleksander ZIEBURA
14 - #666 Tymon PARSZEWSKI
15 - #606 Hugo GŁUSZAK
16 - #601 Wojciech KOSIKIEWICZ
Сравни время кругов с
1 - #616 Kacper KLUK
2 - #672 Jan CHOJNACKI
3 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
4 - #604 Stanisław GRABOWSKI
5 - #671 Nikodem OSIECKI
6 - #695 Dominik WÓJCIK
7 - #697 Dawid TYNDEL
9 - #602 Jan CHAŁUPNICZAK
10 - #610 Grzegorz MARDZIEL
11 - #636 Aleksander CZUB
12 - #655 Tymoteusz MIKULSKI
13 - #624 Aleksander ZIEBURA
14 - #666 Tymon PARSZEWSKI
15 - #606 Hugo GŁUSZAK
16 - #601 Wojciech KOSIKIEWICZ
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Kacper KLUK
34.982
10:09:57.860
1
58.546
63.8
1:33.528
10:10:56.406
+2.151
56.395
2
55.663
67.1
2:29.191
10:11:52.069
-0.676
56.339
3
55.437
67.3
3:24.628
10:12:47.506
-1.534
56.971
4
55.471
67.3
4:20.099
10:13:42.977
-0.708
56.179
5
56.333
66.3
5:16.432
10:14:39.310
+1.457
54.876
6
55.427
67.4
6:11.859
10:15:34.737
+0.184
55.243
7
54.873
68.0
7:06.732
10:16:29.610
+0.119
54.754
8
54.898
68.0
8:01.630
10:17:24.508
-0.556
55.454
9
54.906
68.0
8:56.536
10:18:19.414
+0.468
54.438
10
55.253
67.6
9:51.789
10:19:14.667
+0.198
55.055
11
55.153
67.7
10:46.942
10:20:09.820
+0.848
54.305
12
55.060
67.8
11:42.002
10:21:04.880
+1.112
53.948