https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig trzeci
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (3) Pucharu ROK
-
Radom
, 2 czerwca 2013
Stanisław Kordalski
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Justas Jonusis
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #46 Dominik Cebulla
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #19 Marcin Zając
12 - #8 Jan Galeja
13 - #85 Tomas Vaitekunas
14 - #99 Miłosz Matuszyk
15 - #5 Maciej Szyszko
16 - #88 Bartosz Paziewski
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #82 Jan Draniak
19 - #111 Gustas Grinbergas
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #14 Marcel Kuc
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #33 Hubert Zaręba
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #121 Jakub Greguła
3 - #40 Jan Antoszewski
4 - #69 Dominik Zawistowski
5 - #130 Nikodem Wierzbicki
6 - #46 Dominik Cebulla
7 - #12 Michał Kasiborski
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #35 Mateusz Pyłka
10 - #10 Kamil Donicz
11 - #19 Marcin Zając
12 - #8 Jan Galeja
13 - #85 Tomas Vaitekunas
14 - #99 Miłosz Matuszyk
15 - #5 Maciej Szyszko
16 - #88 Bartosz Paziewski
17 - #24 Adrian Janicki
18 - #82 Jan Draniak
19 - #111 Gustas Grinbergas
20 - #44 Damian Tobolski
21 - #14 Marcel Kuc
22 - #34 Karolina Janicka
23 - #33 Hubert Zaręba
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
2.975
10:58:50.568
1
36.652
80.5
39.627
10:59:27.220
2
35.690
82.7
1:15.317
11:00:02.910
3
36.510
80.9
1:51.827
11:00:39.420
4
36.024
81.9
2:27.851
11:01:15.444
5
35.132
84.0
3:02.983
11:01:50.576
6
34.982
84.4
3:37.965
11:02:25.558
7
34.977
84.4
4:12.942
11:03:00.535
8
34.993
84.4
4:47.935
11:03:35.528
9
35.260
83.7
5:23.195
11:04:10.788
10
35.584
83.0
5:58.779
11:04:46.372
11
35.664
82.8
6:34.443
11:05:22.036
12
35.217
83.8
7:09.660
11:05:57.253