https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Extreme - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
Pozostałe
Moto Iron Man
-
Radom
, 15 października 2017
Andrzej Rencz
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #53 Partyk Wiśniewski
2 - #79 Damian Ślugaj
3 - #78 Damian Wiśniewski
4 - #65 Marcin Wiktorowski
5 - #62 Arkadiusz Małyska
6 - #75 Adam Zych
7 - #49 Krzysztof Woźniak
8 - #55 Dawid Potrzebowski
9 - #9 Mateusz Owczarek
10 - #8 Rafał Jabłoński
11 - #64 Łukasz Chełmecki
12 - #72 Eryk Turek
13 - #88 Adrian Baron
14 - #56 Marcin Masłowski
15 - #89 Robert Suszczyński
16 - #83 Grzegorz Duchnik
17 - #73 Paweł Wilk
18 - #4 Marcin Gałecki
19 - #54 Paweł Kołotyło
20 - #69 Adam Augustyn
21 - #6 Filip Bartoszewicki
22 - #60 Łukasz Grzyb
23 - #66 Maciej Majcher
24 - #84 Łukasz Duchnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #53 Partyk Wiśniewski
2 - #79 Damian Ślugaj
3 - #78 Damian Wiśniewski
4 - #65 Marcin Wiktorowski
5 - #62 Arkadiusz Małyska
6 - #75 Adam Zych
7 - #49 Krzysztof Woźniak
8 - #55 Dawid Potrzebowski
10 - #8 Rafał Jabłoński
11 - #64 Łukasz Chełmecki
12 - #72 Eryk Turek
13 - #88 Adrian Baron
14 - #56 Marcin Masłowski
15 - #89 Robert Suszczyński
16 - #83 Grzegorz Duchnik
17 - #73 Paweł Wilk
18 - #4 Marcin Gałecki
19 - #54 Paweł Kołotyło
20 - #69 Adam Augustyn
21 - #6 Filip Bartoszewicki
22 - #60 Łukasz Grzyb
23 - #66 Maciej Majcher
24 - #84 Łukasz Duchnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Partyk Wiśniewski
1
2:28.504
38.8
2:28.504
11:58:22.808
+4.058
2:24.446
2
2:18.434
41.6
4:46.938
12:00:41.242
-2.214
2:20.648
3
2:16.129
42.3
7:03.067
12:02:57.371
-0.324
2:16.453
4
2:20.742
40.9
9:23.809
12:05:18.113
+1.492
2:19.250
5
2:19.637
41.2
11:43.446
12:07:37.750
-1.391
2:21.028
6
2:24.250
39.9
14:07.696
12:10:02.000
-3.746
2:27.996
7
2:25.945
39.5
16:33.641
12:12:27.945
+1.168
2:24.777
8
2:28.387
38.8
19:02.028
12:14:56.332
+0.164
2:28.223
9
2:31.504
38.0
21:33.532
12:17:27.836
+1.535
2:29.969
10
2:42.859
35.4
24:16.391
12:20:10.695
+18.441
2:24.418
11
10:37.930
9.0
34:54.321
12:30:48.625
+1:28.052
9:09.878
12
8:14.305
11.7
43:08.626
12:39:02.930
+22.879
7:51.426
13
7:50.414
12.2
50:59.040
12:46:53.344
-7.840
7:58.254
14
8:03.519
11.9
59:02.559
12:54:56.863
+13.124
7:50.395
15
7:42.231
12.5
1:06:44.790
13:02:39.094
-26.089
8:08.320
16
7:54.105
12.1
1:14:38.895
13:10:33.199
+3:50.374
4:03.731
17
8:15.438
11.6
1:22:54.333
13:18:48.637
+2.954
8:12.484
18
5:24.349
17.8
1:28:18.682
13:24:12.986
+2:12.638
3:11.711
19
2:08.761
44.7
1:30:27.443
13:26:21.747
-1:17.786
3:26.547
20
10:35.108
9.1
1:41:02.551
13:36:56.855
+5:24.599
5:10.509
21
2:57.183
32.5
1:43:59.734
13:39:54.038
-55.576
3:52.759