125 cc Junior - Wyścig trzeci

2004 | Motocross | Mistrzostwa Europy

Mistrzostwa Europy 125 Junior - Wschowa, 6 czerwca 2004
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Arunas Gelazninkas Gelazninkas

Yamaha

12

25:48.297

25

2

7

Ivo Steinbergs Steinbergs

Yamaha

12

25:49.711

+1.414

22

3

67

Johan Carlsson Carlsson

Yamaha

12

25:51.141

+2.844

20

4

43

Filip Neugebauer Neugebauer

Kawasaki

12

25:59.637

+11.340

18

5

72

Stefan Michael Michael

KTM

12

26:04.840

+16.543

16

6

10

Angelo Pellegrini Pellegrini

Suzuki

12

26:30.632

+42.335

15

7

57

Kasper Munk Munk

KTM

12

26:44.266

+55.969

14

8

85

Jonathan Dahlgren Dahlgren

KTM

12

26:48.974

+1:00.677

13

9

54

Nikolai Hansen Hansen

KTM

12

26:54.370

+1:06.073

12

10

25

Gennady Sevostianov Sevostianov

Yamaha

12

26:56.165

+1:07.868

11

11

80

Stefan Zelko Zelko

Yamaha

12

26:58.674

+1:10.377

10

12

2

Filips Kempelis Kempelis

Honda

12

27:06.069

+1:17.772

9

13

11

Tomas Dokoupil Dokoupil

Yamaha

12

27:07.214

+1:18.917

8

14

63

Jonas Algotsson Algotsson

Kawasaki

12

27:11.070

+1:22.773

7

15

81

Marco Maddii Maddii

Honda

12

27:11.929

+1:23.632

6

16

89

Georg Allikas Allikas

Yamaha

12

27:14.154

+1:25.857

5

17

83

Nicola Devodier Devodier

Suzuki

12

27:17.433

+1:29.136

4

18

14

Frantisek Trunda Trunda

KTM

12

27:19.640

+1:31.343

3

19

41

Mykola Parshchynskyy Parshchynskyy

Kawasaki

12

27:20.069

+1:31.772

2

20

62

Robert Lind Lind

Yamaha

12

27:20.985

+1:32.688

1

21

75

Jesper Christensen Christensen

KTM

12

27:21.316

+1:33.019

22

16

Juri Triisa Triisa

Yamaha

12

27:27.781

+1:39.484

23

46

Martin Kuklik Kuklik

KTM

12

27:28.892

+1:40.595

24

87

Emil Larsen Larsen

Suzuki

12

27:33.125

+1:44.828

25

73

Jaroslav Spacil Spacil

KTM

12

27:33.411

+1:45.114

26

15

Antonio Samec Samec

Yamaha

12

27:35.178

+1:46.881

27

3

Miha Spindler Spindler

Yamaha

12

27:50.338

+2:02.041

28

56

Morten Nielsen Nielsen

KTM

11

25:55.842

+1 okr.

29

82

Tomas Racak Racak

KTM

11

25:57.462

+1 okr.

30

64

Emil Rydell Rydell

Suzuki

11

25:58.191

+1 okr.

31

35

Maciej Strugiński Strugiński

Kawasaki

11

26:39.321

+1 okr.

32

51

Kristjan Paternu Paternu

Yamaha

11

26:49.920

+1 okr.

33

86

Miroslav Molcan Molcan

Yamaha

11

27:27.449

+1 okr.

34

8

Janos Borka Borka

Kawasaki

7

16:24.107

+5 okr.

35

61

Taavi Nassar Nassar

Kawasaki

6

13:00.531

+6 okr.

36

59

Kaspras Kraulis Kraulis

Kawasaki

6

14:01.922

+6 okr.

37

65

Max Nyberg Nyberg

Kawasaki

3

6:44.608

+9 okr.

38

84

Kenny Soderberg Soderberg

Yamaha

3

7:09.841

+9 okr.

39

49

Alexander Viktorov Viktorov

Yamaha

2

4:39.176

+10 okr.

40

79

Martin Kohut Kohut

KTM

2

4:44.315

+10 okr.