Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski I Runda - Cieszyn, 18 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

8

1:51.136

8

2

101

Marek Vitezslav

Czechy

7

1:52.583

+1.447

7

3

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

8

1:53.912

+2.776

3

4

99

Roman Heinrich

Czechy

Honda

6

1:55.472

+4.336

6

5

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

7

1:55.576

+4.440

3

6

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

6

1:57.181

+6.045

3

7

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

8

1:57.781

+6.645

2

8

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

8

1:58.214

+7.078

8

9

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

8

1:58.284

+7.148

7

10

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

1:58.706

+7.570

5

11

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

1:59.051

+7.915

4

12

7

Jacek Lonka

A. Głogów

8

1:59.649

+8.513

3

13

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

8

1:59.759

+8.623

3

14

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:02.182

+11.046

6

15

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

8

2:02.565

+11.429

3

16

88

Ryszard Augustyn

RTM Radom

Husaberg

8

2:03.159

+12.023

6

17

74

Janusz Śpiewok

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:04.364

+13.228

3

18

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

7

2:04.770

+13.634

5

19

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:04.943

+13.807

7

20

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

6

2:05.325

+14.189

6

21

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

7

2:05.630

+14.494

3

22

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:05.964

+14.828

5

23

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

7

2:06.462

+15.326

6

24

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

8

2:10.398

+19.262

6

25

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:11.077

+19.941

3

26

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

7

2:11.572

+20.436

7

27

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:11.587

+20.451

5

28

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

8

2:13.078

+21.942

5

29

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

7

2:13.651

+22.515

4

30

45

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

8

2:14.662

+23.526

6

31

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

7

2:18.269

+27.133

7

32

31

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

7

2:18.316

+27.180

4

33

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

7

2:22.181

+31.045

5