Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

6

2:39.678

6

2

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

5

2:42.135

+2.457

4

3

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

5

2:42.901

+3.223

3

4

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:43.039

+3.361

7

5

21

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

2:43.042

+3.364

5

6

6

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Yamaha

7

2:44.995

+5.317

6

7

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

7

2:45.371

+5.693

6

8

115

Tomas Michalec

Czechy

6

2:45.929

+6.251

6

9

109

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

7

2:46.012

+6.334

6

10

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

7

2:46.649

+6.971

7

11

164

Tomas Moucka

Czechy

6

2:47.006

+7.328

6

12

171

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

6

2:47.137

+7.459

5

13

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

6

2:47.312

+7.634

6

14

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

7

2:47.409

+7.731

7

15

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:48.165

+8.487

7

16

8

Paweł Wizgier

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:49.219

+9.541

6

17

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

7

2:49.273

+9.595

4

18

28

Mateusz Wojciechowski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

5

2:49.617

+9.939

3

19

144

Andre Braudin

Niemcy

6

2:49.860

+10.182

5

20

113

Peter Michalec

Czechy

6

2:50.715

+11.037

5

21

7

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:51.201

+11.523

4

22

110

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

6

2:51.208

+11.530

5

23

200

Frantisek Blaha

Czechy

6

2:52.313

+12.635

4

24

133

Elias Milan

Czechy

6

2:52.787

+13.109

6

25

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

2:53.412

+13.734

4

26

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

5

2:53.663

+13.985

4

27

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:53.798

+14.120

5

28

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

6

2:54.328

+14.650

4

29

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

4

2:54.392

+14.714

4

30

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:54.888

+15.210

6

31

117

Roman Majer

Czechy

5

2:56.748

+17.070

3

32

112

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

7

2:56.806

+17.128

7

33

118

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

6

2:57.382

+17.704

5

34

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

6

2:57.823

+18.145

4

35

122

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

7

2:58.621

+18.943

4

36

120

Łukas Blaha

Czechy

6

3:01.162

+21.484

6

37

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

7

3:01.233

+21.555

6

38

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

5

3:01.663

+21.985

4

39

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

3:02.150

+22.472

4

40

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

3

3:02.426

+22.748

3

41

20

Łukasz Urbańczyk

A. Głogów

Kawasaki

5

3:05.808

+26.130

4

42

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

7

3:07.333

+27.655

4

43

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

3:11.612

+31.934

4

44

38

Krzysztof Nowaczyk

WKM Wschowa

6

3:11.662

+31.984

3

45

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

3:12.702

+33.024

6

46

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

3:14.053

+34.375

5

47

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

5

3:21.692

+42.014

3