Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IX Runda - Stryków, 18 lipca 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

Yamaha

6

1:54.069

5

2

4

Aleksander Giruć

Białoruś

Honda

6

1:54.635

+0.566

6

3

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

1:54.836

+0.767

5

4

115

Tomasz Vasiczek

Czechy

KTM

5

1:57.050

+2.981

2

5

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

7

1:57.250

+3.181

5

6

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:57.598

+3.529

4

7

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

6

1:57.612

+3.543

4

8

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

5

1:57.845

+3.776

2

9

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

1:58.118

+4.049

5

10

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

6

1:58.787

+4.718

3

11

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

3

1:59.787

+5.718

2

12

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Honda

4

2:00.274

+6.205

3

13

83

Anton Demchenko

Ukraina

KTM

4

2:03.308

+9.239

2

14

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

5

2:03.618

+9.549

3

15

93

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

6

2:03.722

+9.653

6

16

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

6

2:04.051

+9.982

2

17

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

4

2:05.559

+11.490

2

18

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

5

2:05.886

+11.817

4

19

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

5

2:06.356

+12.287

2

20

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:06.635

+12.566

3

21

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:07.830

+13.761

5

22

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:07.920

+13.851

2

23

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:08.443

+14.374

4

24

30

Rafał Maciążek

Dynamik Warszawa

Suzuki

5

2:09.797

+15.728

3

25

45

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:12.185

+18.116

2

26

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

4

2:12.479

+18.410

4

27

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:13.586

+19.517

3

28

94

Arkadiusz Michalczuk

A. Warszawa

Yamaha

5

2:13.709

+19.640

2

29

451

Adrian Słomczewski

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:13.760

+19.691

2

30

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:13.796

+19.727

3

31

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

6

2:14.958

+20.889

2

32

87

Oleg Volovich

Ukraina

KTM

4

2:15.459

+21.390

2

33

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

5

2:15.620

+21.551

4

34

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

5

2:16.343

+22.274

3

35

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

5

2:18.856

+24.787

2

36

89

Igor Solec

Ukraina

Yamaha

5

2:20.003

+25.934

2

37

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

3

3:59.970

+2:05.901

3