125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Głogów, 30 maja 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

10

27:52.669

25

2

21

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

10

27:58.322

+5.653

22

3

13

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

28:04.165

+11.496

20

4

5

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

28:20.906

+28.237

18

5

11

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

10

28:28.256

+35.587

16

6

8

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

28:53.644

+1:00.975

15

7

141

Jiri Mach

Czechy

KTM

10

28:58.006

+1:05.337

14

8

9

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

10

29:00.328

+1:07.659

13

9

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

10

29:05.383

+1:12.714

12

10

4

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

10

29:07.908

+1:15.239

11

11

7

Kamil Walczak

Cross Lublin

Honda

10

29:12.290

+1:19.621

10

12

51

Vlastic Malat

Czechy

10

29:42.172

+1:49.503

9

13

43

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

30:13.465

+2:20.796

8

14

50

Piotr Leśniak

TNT Łomianki

Suzuki

10

30:20.585

+2:27.916

7

15

41

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

10

30:25.461

+2:32.792

6

16

32

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

30:31.502

+2:38.833

5

17

12

Dawid Kruk

Zjednoczeni Stryków

KTM

10

30:54.768

+3:02.099

4

18

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

9

28:02.339

+1 okr.

3

19

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

9

28:05.222

+1 okr.

2

20

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

9

28:10.594

+1 okr.

1

21

26

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

9

28:24.732

+1 okr.

22

39

Mateusz Michałowski

MK Oborniki Wlk.

9

28:49.726

+1 okr.

23

45

Adrian Słomczewski

Dynamik Warszawa

Yamaha

9

28:56.822

+1 okr.

24

38

Michał Dzik

CAMK Człuchów

9

30:39.095

+1 okr.

25

36

Marcin Banot

UKS Wiraż Cieszyn

Honda

8

29:10.665

+2 okr.

26

23

Piotr Masłoń

GKM Mysłowice

Kawasaki

4

12:52.339

+6 okr.

27

27

Karol Różański

MK Unia Poznań

1

3:02.572

+9 okr.